Twix
Petrolhead
Daar is niet op voor te bereiden. Dat gebeurt gewoon een je leert telkens nieuwe dingen.Ha, ik kan me wel mooi mentaal voorbereiden op het ouderschap in dit topic.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Daar is niet op voor te bereiden. Dat gebeurt gewoon een je leert telkens nieuwe dingen.Ha, ik kan me wel mooi mentaal voorbereiden op het ouderschap in dit topic.
Te laatZorg alleen niet dat ze geïnteresseerd raken in auto's. Dat gaat goed goed kosten.
Pas vroeg mijn dochter wanneer we een Lamborghini gaan kopen. Die had ze namelijk ooit in roze gezien.
Jullie president kan er over mee pratenNou, als volwassene is dat pas echt een drama.![]()
Vertel mij wat met mijn stoma.Nou, als volwassene is dat pas echt een drama.![]()
Ik zag deze en vond dat die wel hier past.
Jep... klopt helemaal.
Busje komt zo...
Yes! Knoop doorgehakt.Busje komt zo...
Ja, op zich wel. Het is weer een nieuwe fase, maar beter voor mijn rug en energie. Kom vast goed. En we gaan er optisch in stapjes ook zeker wat leuks van maken.Spannend @JW.
Er zijn al wat beelden gelekt op het internet van je nieuwe bus:Yes! Knoop doorgehakt.Volgende week of de week daarna komt-ie.
![]()
Mijn dochtertje weet al sinds haar vierde het verschil tussen een Jeep Wranger en een Ford Bronco. Daar ben ik best trots op.
Zelfs dat niet. Tenminste, ik denk niet dat je mijn ouders ziet als personeel.Wel met personeel dan.
Ik zou niet durven.Zelfs dat niet. Tenminste, ik denk niet dat je mijn ouders ziet als personeel.![]()
Geld krijg ik wel. Maak je daar maar geen zorgen over.JW kan eindelijk geld gaan verdienen.![]()
Dat moet bij ons kroost nog indalen, dat ik geen frigging butler benZelfs dat niet. Tenminste, ik denk niet dat je mijn ouders ziet als personeel.![]()
Dit kind is ook al 37.Dat moet bij ons kroost nog indalen, dat ik geen frigging butler ben
En al lang ingedaald gok ik.Dit kind is ook al 37.![]()
Mag ik toch wel hopen!En al lang ingedaald gok ik.![]()
Nee, helaas.Geen bokavond vanavond?!
Hier iig niet, de verkeerde tijd vd maand weer aangebrokenGeen bokavond vanavond?!
Het is geen feestje als ze er is?Ze was er al op mijn verjaardag afgelopen weekend. Blijft geen feest.
Teveel km en 1j ouder dan m’n huidige.Nice! Goed opgevoed hoor ik al.
Die van mij kan een Mercedes, bmw, Infiniti en wat andere minder belangrijke merken (bijv Ford) herkennen aan het logo! Weet dat je een EV moet laden en benzine moet tanken.. wrijft toch af die auto obsessie XD
![]()
BMW 7 Serie 740Li - SkyLounge - B&W - Massage - Lang (m2459032698) — BMW — Marktplaats
Prachtig uitgevoerde BMW 740Li met vele opties!!!Nieuw in Duitsland geleverd en is binnen een jaar al naar Nederland gekomen, de historie is aanweziglink.marktplaats.nl
@De Dude
Nee, helaas.
Bwa een LAT relatie is dan niet ideaal, maar als het praktisch niet anders kan, door locaties werk, andere kinderregelingen en verstandhouding met de ex_partners voor flexibiliteit, 3 scholen, vanalle hobbies, vriendjes van de kinderen, situatie met de huizen etc moet je even zeer goed nadenken vooraleer ervoor te gaan. Het is niet de makkelijkste weg en wij hebben er lang over gedaan en eerst was het vriendschap with benefits, maar we zijn geen 25 meer…Ze was er al op mijn verjaardag afgelopen weekend. Blijft geen feest.
De bekende slinger er aan geven?Dat wordt weer het handje
Wat waren de benefits?eerst was het vriendschap with benefits
Nog niet, ze heeft ook een dochter van 17. Het is ingewikkeld.Wilde ze niet al samen wonen?