michel1975
Asfaltkampioen
Net ff gekeken maar het is over de laatste 7700 km 10.9 ltr/100 km.En hoeveel kilometers maak je dan op jasrbasis?
Ik doe 30k km. Ik zou straatarm worden met 1:6,5 of zelfs 1:10...
voor een 5,5 liter v8 nog niet zo slecht.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Net ff gekeken maar het is over de laatste 7700 km 10.9 ltr/100 km.En hoeveel kilometers maak je dan op jasrbasis?
Ik doe 30k km. Ik zou straatarm worden met 1:6,5 of zelfs 1:10...
Ik heb Nijntje in het Haags voor m’n kinderen gegeven, altijd lachen bij het voorlezen haha.Het is echt Haagse Harry zoals in de gelijknamige strip. 'uit me nieuwe dichbundah 'ut plèn bèh' nâch' ut erautische gedich 'fuile kankahhoea'
Ja leuke hobby idd haha. Ik tank ook bijna altijd euro98 tenzij ik weet dat ik veel ga rijden, dan gewoon euro 95.Rond de 30. En dan nog de andere kilometers in de SL en de TR6. Allen 98 of hoger.
Wellicht hierna toch kijken voor een diesel Euro5
Nou ja dat is dus vind ik de grootste ellende van dat klote vuurwerk. Bij ons in de straat gaat er ook zo debiel veel in de fik en elk jaar houd ik m’n hart vast met al die auto’s. Ik zorg in iedergeval dat er geen blaadjes etc in de paravan zitten.Je zal er boven wonen. Toch wel een van je ergste nachtmerries. Je bent met recht alles kwijt.
Dat is super netjes. Ik zit ergens tussen de 10-11l/100 km met 2 cilinders en 1.5 pak melk minderNet ff gekeken maar het is over de laatste 7700 km 10.9 ltr/100 km.
voor een 5,5 liter v8 nog niet zo slecht.
De 500 gaat in de parkeergarage vannacht. Die huur ik hier in de buurt. altijd handig als ik er 1 op groene platen meeneem of een van de cabrio's bij huis staat. De ID3 staat wel voor de deur maar die is all risk. En ik moet morgenochtend mijn vrouw weer ophalen en om dan eerst weer naar de parkeergarage te lopen daar ben ik dan weer te lui voor.Ik heb Nijntje in het Haags voor m’n kinderen gegeven, altijd lachen bij het voorlezen haha.
Ja leuke hobby idd haha. Ik tank ook bijna altijd euro98 tenzij ik weet dat ik veel ga rijden, dan gewoon euro 95.
Met 1 op 10 gemiddeld en €2,00 denk per liter heb ik met 2,600 liter ruim €5k aan benzine gespendeerd dit jaar.
Als je het snel zegt doet het geen zeer
Nou ja dat is dus vind ik de grootste ellende van dat klote vuurwerk. Bij ons in de straat gaat er ook zo debiel veel in de fik en elk jaar houd ik m’n hart vast met al die auto’s. Ik zorg in iedergeval dat ik er geen blaadjes etc in de paravan zitten.
Ik moet zeggen dat ik doorgaans rond de 110 km/u overdag en 130 km/u (waar het mag) rijdt. Dan maakt die net 1800/2000 toeren. En af en toe even lekker opentrekken of wat sportiever. Afgelopen week hem even echt op zijn staart getrapt dat de middelste vroeg hoe hard deze gaat. Zo hard dusDat is super netjes. Ik zit ergens tussen de 10-11l/100 km met 2 cilinders en 1.5 pak melk minder
Ja dat is wel heel jong. Hoe oud zijn je kids want dat wordt natuurlijk ook een dingetje?Net terug van de dierenarts , die kerststol is toch wel ietsje serieuzer dan ik dacht. Bloed afnames en controle hartje ivm mogelijk nier falen..
Als z’n waardes niet goed zijn mag ik op oudejaarsavond terug en kan die aan het infuus.
Zou toch zonde zijn als z’n Waterloo een kerststol wordt. Ergens wel typisch mijn hond / een beagle, maar hopen het natuurlijk niet. Met 7 jaar is die nog veel te jong..![]()
Hier hetzelfde en in dat opzicht ben ik niet gehecht aan de ID3 waar die op zich niets verkeerds doet. Maar het is wel heel zielloos. Daarom rijdt mijn vrouw er ook in. Eigenlijk waanzin want zij rijdt denk 15.000 km. Maar ja beetje freude am fahren in een Benz dan wel gezegd is ook wel fijn.@michel1975 Oh dat is top. En ja ik ben op dit soort dagen altijd weer blij met m’n allrisk
Ik moet zeggen dat ik doorgaans rond de 110 km/u overdag en 130 km/u (waar het mag) rijdt. Dan maakt die net 1800/2000 toeren. En af en toe even lekker opentrekken of wat sportiever. Afgelopen week hem even echt op zijn starat gegeven dat de middelste vroeg hoe hard deze gaat. Zo hard dus![]()
3 en 6 dus idd wordt niet fijn. Maar goed laten we van het positieve uitgaan..!Ja dat is wel heel jong. Hoe oud zijn je kids want dat wordt natuurlijk ook een dingetje?
Ik heb maar 1 pak melk en de cilinders kan je zelfs nog tellen op een hand als je vuurwerkrund bent! Maar dan rijd ik wel 1 op 18 / 5,5 op 100 over een jaar gezien...Dat is super netjes. Ik zit ergens tussen de 10-11l/100 km met 2 cilinders en 1.5 pak melk minder
Ja met files gaat het hier ook hard maar moet zeggen dat ik over het algemeen de meeste stukken wel door kan rijden. Dat was wel anders dat ik iedere dag van Amersfoort naar Alkmaar moest.Lol is beetje een 1-1 gesprek zo -excuus anderen- dit is ook wel beetje mijn rijstijl alleen ik rijd bijv ook best veel files. Heenweg valt het mee en zit ik op 1 op 11, terug altijd file en heb ik over traject van 30 km zo maar 1 op 7-8
3 en 6 dus idd wordt niet fijn. Maar goed laten we van het positieve uitgaan..!
Och jee, dat zal wel even schikken zijn geweest wat jij hebt doorgemaakt.Bedankt @KrisPetrolHead !
We wachten even af tot mri.
Schoonmoeder was een maand geleden gevallen, buiten op de stoep, en heeft linker pols gebroken. Men denkt dat daar wat kleine bloedpropjes bij zijn ontstaan, waarbij dus 1 of meerdere is/zijn losgeschoten en via bloedbaan in de hersenen zijn gekomen.
Wat jij dan hebt mee gemaakt is ook wel heftig dan, zeker omdat je een gezonde man bent.
Zo kreeg ik augustus 2021 een kleine hartaanval vanwege een stuttering kransslagader voorzijde hart. Was gelukkig op werk (Hengelo) met goede BHV en met ambu naar Enschede en daar hebben ze een stent geplaatst. En sindsdien of nooit meer last van gehad. "Domme pech!" Zei de cardioloog. Was 1 zwak plekje schijnbaar en verder alles ok, géén hartschade aan overgehouden. Domme pech omdat ik verder gezond ben: suiker en cholestorol goed, bloeddruk goed, gewicht goed, ik sport, rook niet en weinig alcohol. Domme pech.
Maar nu wel hartpatient voor het leven, elke ochtend 4 pilletjes bij ontbijt.
Mijn vrouw is nu ook nog werken. Morgenvoormiddag ook weer dus oudjaarsnacht is hier vooral stil zijn want ze wil slapen. Nou ja volgend jaar is ze vrij maar dan werkt ze met de kerstdagen. We zijn er al lang aan gewend.Hier ook. De mijne heeft nachtdienst. Kan wel eens een drukke dienst worden. Geen kids om me heen dus een fles champagne, met mate weliswaar en een schaal appelbeignets en dan naar de klok staren![]()
Een Oxacepam doet ook wonderen...Mijn vrouw is nu ook nog werken. Morgenvoormiddag ook weer dus oudjaarsnacht is hier vooral stil zijn want ze wil slapen. Nou ja volgend jaar is ze vrij maar dan werkt ze met de kerstdagen. We zijn er al lang aan gewend.
Hier hetzelfde en in dat opzicht ben ik niet gehecht aan de ID3 waar die op zich niets verkeerds doet. Maar het is wel heel zielloos. Daarom rijdt mijn vrouw er ook in. Eigenlijk waanzin want zij rijdt denk 15.000 km. Maar ja beetje freude am fahren in een Benz dan wel gezegd is ook wel fijn.![]()
Ik zie het ook als domme pech. En zo leef ik ook verder. Ik sport ook gewoon (hardlopen en zwemmen). Aan de beta-blokker merk ik pas dat mijn hartslag niet hoger wil dan 150 en na verloop van tijd verzuur ik sneller. Dus i.p.v. 14-15km/u lopen doe ik nu 11 a 12km/u om het langer vol te houden. En ik ben een dagje ouder (56), dus de jongere ' honden' hoef ik/wil ik niet meer bij te benen.Och jee, dat zal wel even schikken zijn geweest wat jij hebt doorgemaakt.
Herkenbaar. Ik voel me net een opa met mijn pilletjes uit zo’n pillendoosje.
Het BMW geintje is toch ook dat die altijd gemiddeld 1 op 10 rijden, wat je ook doet / welke motor je hebt. Nu met de B serie motoren zijn ze wel echt pak zuinigerKan me nog herinneren dat m’n e39 528iA touring 1:9 deed (in en om Amsterdam). Kon makkelijk 1:10+ halen met een normalere rijstijl. En die was van 1998?
Een ‘Petrolhead’ hier. Alleen weet ik niet of ik daar hier zo trots op moet zijn…Maar jullie zijn ook allemaal Asfaltkampioen!![]()
Dan begint het pas echt. Dan wordt het serieus.Zo nu m’n laatste stukje ‘huiswerk’ af - de financiën van 2025 en begroting 2026.
Dude grote blij - ondanks huwelijk hebben we het goed gedaan en ga ik met gerust hart 2026 in.
Why not? Je bent toch autoliefhebber!Een ‘Petrolhead’ hier. Alleen weet ik niet of ik daar hier zo trots op moet zijn…![]()
![]()
![]()
Dat heeft te maken met hoeveel berichten ik plaats. Eens was ik ook Asfaltkampioen.Why not? Je bent toch autoliefhebber!
Sinds schoonmoeders destijds met al haar pijntjes verslaafd en afhankelijk werd van de oxycodon zou ik geweld moeten gebruiken om haar iets te laten slikken... oordopjes in waarschijnlijk.Een Oxacepam doet ook wonderen...
Dan slaapt ze zo en kan jij/kunnen jullie gewoon je ding doen zonder extra stil te moeten zijn.![]()
Mijn vrouw en schoonmoeder gebruiken liever ook geen Oxacepam. Als het nodig is dan meestal een kwart pilletje.Sinds schoonmoeders destijds met al haar pijntjes verslaafd en afhankelijk werd van de oxycodon zou ik geweld moeten gebruiken om haar iets te laten slikken... oordopjes in waarschijnlijk.
Het BMW geintje is toch ook dat die altijd gemiddeld 1 op 10 rijden, wat je ook doet / welke motor je hebt. Nu met de B serie motoren zijn ze wel echt pak zuiniger
Toch geen fijn einde jaar.. m’n hond is nu opgenomen en aan infuus voor zn nieren - waardes waren veel te hoog.
Wijze les - echt niet onderschatten wat rozijnen en krenten doen.
Sterkte Dude!Toch geen fijn einde jaar.. m’n hond is nu opgenomen en aan infuus voor zn nieren - waardes waren veel te hoog.
Wijze les - echt niet onderschatten wat rozijnen en krenten doen.
Is er niet iemand mee vandoor denk je?Sterkte.. !
@JL86 we zijn in volle afwachting
Had een pakketje besteld om hier bij het hotel af te laten leveren via Amazon. 2x schijnbaar door DHL geprobeerd af te leveren maar niet gelukt.
Wel knap met een 24/7 receptie van een van de meest bekende hotels in Saigon.
Het is een internationaal probleem
Jeetje zeg! Dat Beagles ondeugend kunnen zijn wist ik ook al van kennissen van vroeger (maar dan een appeltaart), maar dit is natuurlijk wel naar. Sterkte, ook voor de kinderen. Uit ervaring weet ik dat je als kind echt gehecht kunt zijn aan een huisdier.Toch geen fijn einde jaar.. m’n hond is nu opgenomen en aan infuus voor zn nieren - waardes waren veel te hoog.
Wijze les - echt niet onderschatten wat rozijnen en krenten doen.
Is er niet iemand mee vandoor denk je?
Is tenslotte niet een erg rijk land. Kan me voorstellen dat het voor een klerk een welkome 'aanvulling' kan wezen...Of heb ik dat mis?
Er was een busje met hockeymeiden gestrand voor je deur?Dank allen - hij is in goede handen dus afwachten maar.
Ondertussen hier ons huis omtoveren tot hotel De Dude - 6 slapers vannacht![]()
Sowieso altijd leuk om wat nieuws te proberen. Ben op het moment door mijn pijnmedicatie wel voorzichtig met alcohol, maar wat ik tot nu toe heb gedronken (bodempjes likeur) heb ik geen narigheid van gehad.Ik heb een sixpack Gerardus Winterbier (8'5%) gehaald. Ken het nog niet, dus weet nog niet of het ook lekker is, de moeite waard is.
Sowieso altijd leuk om wat nieuws te proberen. Ben op het moment door mijn pijnmedicatie wel voorzichtig met alcohol, maar wat ik tot nu toe heb gedronken (bodempjes likeur) heb ik geen narigheid van gehad.![]()
Geen ‘Casa Duderina?’Dank allen - hij is in goede handen dus afwachten maar.
Ondertussen hier ons huis omtoveren tot hotel De Dude - 6 slapers vannacht![]()
NOOO!!!Jouw eerste zin na carkiller zijn post …![]()
Of een vrouwen volleybalteam? (Ook 6).Er was een busje met hockeymeiden gestrand voor je deur?
Zeg ik geen nee tegen hehe. Maar nee helaasEr was een busje met hockeymeiden gestrand voor je deur?
Haha beide wel. Ik bereid alle kamers nu voor, Vanavond verzorg ik het eten en zij de hapjes.Geen ‘Casa Duderina?’![]()
Ben toch meer vd hockey hahaOf een vrouwen volleybalteam? (Ook 6).