Het Grote AutoWeek Offtopic-topic! - Terug van ver weggezakt…

Nee dat valt allemaal nog wel mee, maar gewoon speelgoed, autootjes, stepjes, fietsje etc. Neem meestal ook wel een voorraadje pampers etc mee.
 
In mijn tijd hadden we één stok en een steen, en dáár moesten we ons tot onze achttiende mee vermaken! En waren we dankbaar, hè! Tegenwoordig heeft elk kind een tablet, een PlayStation, een elektrische step en een robot die hun boterhammen smeert — en dan nog durven ze te zeggen dat ze zich vervelen! ;)
 
  • Haha
Waarderingen: JL86
Niks mis mee, je leeft maar één keer.

Cabrio zou ik zelf niet snel kopen. Ik vind het heel leuk met 30 door de stad, bij meer snelheid denk ik altijd wat een kabaal liever dak dicht. En wie denkt dat een cabrio lekker koel is on de zomer... Zonnebrand en pet op minimaal.
Zelden zo weggebrand als in een cabrio, zelfs vergeleken met een gewone auto zonder airco.

Stalen klapdak ook leuk, wat een gekraak...
 
In de achtertuin een beukenhaagje van 1,60 meter hoog en 4 meter lang. Goed te doen. En een soort boompje daar heb ik wel een trap voor nodig maar valt ook mee.

In de voortuin ook een haag, vol in de middagzon en groeien dat ding. Kan er prima bij maar nogal wat onderhoud. En dan nog een haag op de oprit met de buren. Ik 'verstop' er de camper achter. Dus 3 meter hoog en 7 meter lang. Mijn kant ziet er netjes uit, de buren hebben er sinds ze er wonen niks aan gedaan (net zoals de rest van hun tuin).

De rest van het tuinonderhoud doet mijn vrouw, is ook niet mijn ding. Om het jaar een tuinman om een keer goed door te pakken.
 
Ik vind het meeste werk toch echt zitten in het gras beetje mooi houden. Eerste 3j ging het goed, maar vorig jaar en nu..
Klopt, het mooi houden van een gazon kost veel tijd en aandacht, meer dan veel mensen denken. Bemesten, kalk, verticuteren, maaien, sproeien...
 
Ik heb dit jaar de 3-in-1 van Welkoop gebruikt.
Bevalt goed.

Nu is het een kwestie van geregeld maaien.
Vandaar de Yuka….. :p
 
Wij hebben sinds een jaartje nu een vaste tuinman, dat doet ook wonderen als je zelf absoluut geen groene vingers hebt. Het heeft er allemaal nog nooit zo goed bij gestaan hier.

Ik heb er zelf ook helemaal geen affiniteit mee, dat helpt natuurlijk ook niet. Maar als het er dan allemaal zo mooi bij staat word ik er toch wel blij van.
 
Ik heb de tuin een aantal dagen ontweken op de camping, zo weer naar huis. Morgen weer sproeien wellicht, in ieder geval de nieuwe aanplant. Ligusterhaag van meter of 20+ lang snoeien kijk ik naar uit... not! Maar wel altijd mooi gezicht wanneer die weer strak is. Grasmat maar niet over beginnen, dat was al niks toen we het huis kochten!
 
Ik stond laatst ol een (trainings-)rugby veld. En dat was zo mooi dicht en groen. Ik was helemaal afgeleid van de wedstrijd van mijn zoon. :ROFLMAO:

Mesten werkt vast. Maar ik zie zo’n club zo’n veld niet verticuteren bv. Dat heb ik bij mijn tuin tot nu toe (gras zit er bijna 5 jaar in) nog nooit gedaan.
Het is hobbelig en zeker niet overal gevuld (behalve met mos :p), maar het geheel ziet er best goed uit.

Vandaag alles weer gemaaid en nu staat de sproeier aan.
9rs2XYj.jpeg
 
Laatst bewerkt:
Ik stond laatst ol een (trainings-)rugby veld. En dat was zo mooi dicht en groen. Ik was helemaal afgeleid van de wedstrijd van mijn zoon. :ROFLMAO:

Mesten werkt vast. Maar ik zie zo’n club zo’n veld niet verticuteren bv. Dat heb ik bij mijn tuin tot nu toe (gras zit er bijna 5 jaar in) nog nooit gedaan.
Het is hobbelig en zeker niet overal gevuld (behalve met mos :p), maar het geheel ziet er best goed uit.

Vandaag alles weer gemaaid en nu staat de sproeier aan.
9rs2XYj.jpeg
De was bijna droog? :p

Fijn veel groen in de tuin!
 
Begrijp dat het in het zuiden flink losgaat. Grote hagelstenen en zo. Morgen eens zien hoe de tuin erbij staat. Donderdag met regen vertrokken, maar daarna is er weinig bijgekomen vermoed ik. Zo'n klusjeszondag, zal ook even de insecten van de auto wassen als de zon niet schijnt.
 
Ja die insecten.. Als ik de neuzen van onze auto's bekijk zou ik denken dat er genocide gepleegd is..

Zag in het artikeltje op de FP betreft verbruik bij 130 tov 100 op de laatste foto ook al zo'n fraaie met insectenlijkjes besmeurde smoel..

Morgen toch ook maar even wassen dan, dank voor het goede voorbeeld.
 
Zag in het artikeltje op de FP betreft verbruik bij 130 tov 100 op de laatste foto ook al zo'n fraaie met insectenlijkjes besmeurde smoel..
Niet normaal hè wat dat voor verschil maakt. Gister overdag met 110 richting het oosten , ‘s avonds laat met 140 terug en auto schoon VS volledig onder
 
Zo maar eens even bedenken wat ik vandaag ga doen. Afgelopen donderdag klein virusje opgelopen wat sterk effect had op het gestel beneden.. nog steeds na effecten van. Wat een ellende zeg. Heb dit nog nooit gehad in m’n leven :/

Denk maar even het stuur van de PIEP scroll knopje vervangen. Lekker klusje
 
Niet normaal hè wat dat voor verschil maakt. Gister overdag met 110 richting het oosten , ‘s avonds laat met 140 terug en auto schoon VS volledig onder
Hangt ook af van het tijdstip. Ik rijd met de EV vrijwel nooit over de snelweg en die heeft toch ook veel gevangen. En met zo'n witte auto valt het wel erg op!
 
Hele donderdag op vrijdagnacht boven de wc gehangen dus figure it out :p. Vrijdag belangrijke afspraak dus was met veel koud zweet daar zitten
 
Laatst bewerkt:
Goedemiddag.

Renaultje van hier is op vakantie in Turkije, hij zegt dat de zee erg koud is.
Ik zeg vraag even een keteltje kokend water van het hotel, dan vast beter.
 
De auto's zijn weer blauw en wit. Blijkt dat het nummerbord toch geel is... nog nooit zo'n smerige plaat gehad terwijl ik vrijwel wekelijks was. Gelukkig ging het er makkelijk af!
 
Afsluitdijk gereden?
Nee, gisteren vanuit omgeving Scherpenzeel, tussen 20u en 22u. Vooral A28. Veel beestjes maar nog geen zon erop gehad, dus makkelijk poetsen. Bij de Zoë wel, maar dat ging ook best makkelijk schoon. En daar zie je ook alles gezien de witte kleur. Maar dat is wel makkelijk schoonmaken.
 
Goedemiddag. Doodstil hier, mooi weer dus iedereen is buiten?
Ik ben vandaag naar de tandarts geweest, leuk is anders maar spannendste wat ik te melden heb.
Tenzij boodschappen doen spannender is...
 
Volle week, zonder bijzonderheden. Beetjes vrije tijd worden opgeslokt door een nieuw project dat ik hier op t forum heb opgetuigd. (Heb me een beetje verkeken op hoeveel werk dat is, maar het blijft nog leuk gelukkig)

Oh en ik heb zondag de auto's gewassen maar de i4 is na maandag meteen de dag erna 900km rijden alweer helemaal goor. Soms vraag ik mij af waar je de moeite voor doet.

(Misschien moet ik er ook beter over nadenken en wanneer ik mij realiseer dat ik de volgende dag weer moet rijden besluiten dan de dag na het rijden te wassen ipv ervoor. :p )
 
Ik ben sowieso niet zo van het boenen en soppen. @Magnifieke malloot heeft mij van t weekend oprecht getriggered om t weer eens allemaal op orde te brengen. Mja nu uit het raam naar de BMW kijken motiveert dan niet heel erg om daar zorgvuldiger in te worden...
 
Mijn autos staan in principe ook altijd binnen, dus dan worden ze niet heel erg snel ontzettend vies. Nu hier in Italië onder de bomen, waarbij de vogels schijnbaar ook Tesla haten :ROFLMAO: . Hij zit goed onder, moet voordat wij vertrekken eens kijken of ik hem kan afspuiten. Volgens mij hebben ze dat hier zelfs op de camping.
 
Heb hier maar 1 garage. Wel een carport overwogen, ben er nog steeds niet over uit.
Voor twee leaseauto's weet ik niet of ik het de moeite waard vind. Geen bijzondere wagens die in concoursstaat gehouden moeten worden, gewoon gebruiksobjecten..
 
Voor een lease auto begrijp ik het, zo zie ik mijn Tesla ook als gebruiksobject, alhoewel die wel privé gekocht is, prima als familie auto, er kan veel in en vooralsnog valt ie niet uit elkaar. Bij ons in Switzerland is het vrij normaal om autos in parkeergarages te hebben staan ipv op straat. Heeft zon zn voordelen maar ook zn nadelen (kost wat, voor mij CHF 300 per maand voor 2 plaatsen maar dan heb je er ook geen omkijken naar), laadpunt direct bij de auto, is ook wel fijn.
 
Toen wij nog in Amsterdam woonde hadden wij ook een ondergrondse parking. Vind 300CHF voor 2 plekken nog wel meevallen. Wij waren 275 eur per parkeerplaats kwijt en je mocht er maximaal twee afnemen dus had nog een opslagbox van 150 euro per maand in Amstelveen voor de e30 en later de r230.
 
Dat is in Zürich ook zo, daar betaalde ik CHF 260 per maand per parkeerplaats, komt ongeveer op hetzelfde neer. In het centrum betaal je zelfs 500 of meer per maand. Vergelijkbaar met Amsterdam.

Een opslagbox zal niet veel goedkoper zijn hier dan dat ik nu betaal en dan heb ik de autos ook niet bij mij. Nu, is het een "paar" meter lopen en ik ben er bij, dat nodigt dan ook meer uit om eens te gaan rijden.
 
Zeker, wat dat betreft is onze nieuwe situatie hier in Nijmegen ook veel rianter, nu staan alle auto's gewoon lekker thuis en geen maandelijkse kosten meer.
 
Ja dat maakt soms een overweging om een extra aan te schaffen wel wat lastiger. Als je dan de verzekering erbij optelt en tevens wegenbelasting, dan loopt het snel maandelijks in de papieren op.
 
Terug
Bovenaan