Het Grote AutoWeek Offtopic-topic! - Terug van ver weggezakt…

Ik heb m netjes ingevuld. Vond het wel geinige vragenlijst, alleen qua opzet van de vragen wordt het een hel om beetje zinnige antwoorden eruit te groeperen :p not my problem.
 
Nadat een aantal bekende Nederlanders zijn overleden, lijkt het nu in België te gebeuren. Anderhalve week terug Danny Verbiest (o.a. stem van Samson) en nu Chris Cauwenberghs (o.a. Kabouter Lui).
 
Het lijkt hier in Nederland ook vrij hard te gaan hoor met de bekende personen. Laatste slachtoffer inderdaad Jonnie Boer, heb nu een aantal afleveringen gezien over de opvolging van de Librije. Ik moet zeggen dat ik geen enorm culinaire eter ben en zowel culinair als financieel niet op het niveau ben dat ik daar zomaar even 900 piek zou afrekenen voor een dinertje voor twee. Maar dat neemt niet weg dat het wel interessant is om te zien hoe hij eigenlijk op zijn manier al heel zijn carrière duurzaam werkt door gerechten te bereiden van producten uit de streek. En het lijkt mij een hoge druk om constant de drie Michelinsterren waar te moeten blijven maken. Petje af hoor. Triest dat die inspanning niet wordt beloond met een wat rustigere periode na het werkzame leven.
 
Vandaag en morgen rallycross kijken op het eurocircuit bij Valkenswaard. Vandaag al een heerlijke dag tot nu toe.
 
Dagje Kdag. Favoriete dag van het jaar, veel live muziek met de kinderen, m’n dame en vrienden en familie.

Nu thuis , kinderen naar bed en denk De Dude ook snel binnenkant van z’n ogen. Gister ook koningsnach
 
Vandaag en morgen rallycross kijken op het eurocircuit bij Valkenswaard. Vandaag al een heerlijke dag tot nu toe.
Daar ben ik vroeger ook wel eens geweest, is leuk! Ik heb zelf nog wel eens bij de motorcross mogen vlaggen bij de Landsard, bij het vliegveld in Eindhoven. Ook veel gekart daar op de buitenbaan!


Verder geen koning hier, wel een dag ;)

Ben zelf lekker ff in de tuin bezig geweest, de kleine was buiten met andere aan het spelen. Heb nog het eea te doen maar kleine klusjes.
 
Lekker zonnetje hier.
Er woedt alleen een zeer grote brand op 400 meter van mijn huis, dus er is nogal wat aanloop hier. :oops:

Gelukkig staat de wind goed……:rolleyes:
 
Terug van ons etentje. Nu in de tuin aan het zonnen zodat ik op vakantie er niet meer spierwit uit zie in mijn bikini
 
Ja geen idee of dat een Nederlands woord is, kan ook goed zijn dat het een verbastering van Duits/Engels is, want dat zijn mijn hoofdzakelijke voertalen. Dus soms klinkt het dan logisch in het Nederlands, maar is het schijnbaar niet ;)
 
Kletteren is op zich wel een woord, maar in een andere context. Als in; Ik liet de borden op de grond kletteren of je hoort het watervalletje vrolijk kletteren. Heeft bij mij vooral de associatie met iets dat valt. Nou kan het natuurlijk prima dat dat is wat jullie gedaan hebben. :p

Ik dacht zelf eigenlijk dat je iets in de trant van klauteren bedoelde? Als in de berg op klauteren.
 
Terug
Bovenaan