Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Nou gaat lekker zo. Nu wel ontstoken holte achter m’n ogen terwijl ik niet verkouden ben geweest afgelopen weken.
Ik ben zelf ook nooit ziek, vorig jaar wel echt goed te pakken gehad.
Wel weekend inmiddels ?
rhinohorn.nl
Ga je nou een beetje lopen afwijken van de standaard Frits, met niks mankeren?Geen verkoudheid of andere klachten en heb net mijn weekend achter de rug, nu 4 dagen werken.
Je zou het denken, geen rillingen meer?De titel van dit topic aanpassen naar "Het snotter-topic"?
Ik weet niet of jullie dat in Vlaanderen ook zeggen, maar “Het Rare of Vreemde Snuiter-topic” zou best kunnen.De titel van dit topic aanpassen naar "Het snotter-topic"?
Hier sinds eergisteren 17:00 uur al begonnen aan mijn weekend. Heerlijk 4 dagen werken. Zie de auto’s niet als werken dat is ontspanning. Lekker dik heen en weer rijden, poetsen, koffie drinken met klanten.Geen verkoudheid of andere klachten en heb net mijn weekend achter de rug, nu 4 dagen werken.
Nee, "gewoon" een zwaar hoofdJe zou het denken, geen rillingen meer?
Ja hoorIk weet niet of jullie dat in Vlaanderen ook zeggen, maar “Het Rare of Vreemde Snuiter-topic” zou best kunnen.![]()
Lijkt mij inderdaad erg mooi ondernemen op die manier!Hier sinds eergisteren 17:00 uur al begonnen aan mijn weekend. Heerlijk 4 dagen werken. Zie de auto’s niet als werken dat is ontspanning. Lekker dik heen en weer rijden, poetsen, koffie drinken met klanten.
Pfoe wel beetje klaar mee hoor…Goedemiddag. Weer "mooie" grijze dag vandaag, zoals elke dag.
Beetje zon af en toe zou wel leuk zijn...
Totdat die klanten lastig worden…Lijkt mij inderdaad erg mooi ondernemen op die manier!
Wat een wereld. Nu voel ik mijzelf nog niet eens zo oud, maar in mijn jeugd bestonden dat soort gekke dingen nog helemaal niet.Alles voor "eeuwige" roem: Het Belgisch Antigifcentrum doet een opmerkelijke oproep aan ouders, scholen en zorgverleners met de waarschuwing voor de alarmerende ‘Paracetamol-challenge’. Het gaat om tieners die een overdosis tabletten nemen om zo lang mogelijk in het ziekenhuis te belanden
Blijvende leverschade, lol...Alles voor "eeuwige" roem: Het Belgisch Antigifcentrum doet een opmerkelijke oproep aan ouders, scholen en zorgverleners met de waarschuwing voor de alarmerende ‘Paracetamol-challenge’. Het gaat om tieners die een overdosis tabletten nemen om zo lang mogelijk in het ziekenhuis te belanden
Geen pekel hier, niks. Daarom verken ik de weg eerst.Poh jij durft. Ik heb alle pekel en troep net weer van de Megane gespoten. Clio blijft lekker binnen in de garage staan.
Wat moet ik zeggen?Jawel zeg nu maar.
Ja, reed achter een strooiwagen en het was nat.Waarom die nu wit is.
Heb ik iets gemist? Dacht dat je pas een blauwe Swift had gekocht.Geen pekel hier, niks. Daarom verken ik de weg eerst.
Alto is ook wit ipv zwart maar dat is van een andere keer en niet interessant.
Die is er ook nog, mocht zaterdag rijden. Alto is voorlopig mijn winterbarrel.Heb ik iets gemist? Dacht dat je pas een blauwe Swift had gekocht.
Ah, op die fiets!Die is er ook nog, mocht zaterdag rijden. Alto is voorlopig mijn winterbarrel.
Huh een Alto is toch een auto. Ik vind dit maar verwarrendAh, op die fiets!![]()
Jij hebt de lolbroek al vroeg aan!Huh een Alto is toch een auto. Ik vind dit maar verwarrend
Nee, het ging nu over een (fiets)broek.Ik ben in de war. Gaat het nu wel of niet over een fiets?
Een fiets met dak. Meer is het niet.Ik ben in de war. Gaat het nu wel of niet over een fiets?
Het is in Nederland sowieso Blue Monday.je hebt het liefst een auto met motorschade?
klinkt logisch of willen we me deze maandagochtend helemaal nuts hebben?
Volgens Google Nederland heet het hier ook gewoon Blue Monday.Ik denk dat het in Engeland Blue Monday is.
In Nederland noemen we dat Blauwe Maandag.
En dit is off-topic, want hoort eigenlijk in het Taalneuzelaarstopic......![]()
Ik zag het niet als een aanval hoor. Misschien heb ik zelf soms ook te snel de neiging dingen te willen verbeteren of corrigeren.Want Google is zo Nederlands als wat......
Maar sorry, ben zo vroeg in de ochtend al zoveel geconfronteerd met "nitpicking" (ik l*l de hele dag Engels voor mijn werk) dat ik dat hier ook ventileer. Excuses daarvoor......
Nee ik zoek iets om te doen. Heb je mijn auto topic al eens doorgelezen?? In de garage staat nu een werkende Clio 2 RS172 phase 1 die er ooit iets anders aan toe was.je hebt het liefst een auto met motorschade?
klinkt logisch of willen we me deze maandagochtend helemaal nuts hebben?
Neeh is niet nodig. En een phase 1 is nog echt een oudere auto. Heel puur niet zo geraffineerd. Maar wel bruikbaar genoeg en betrouwbaar dat die altijd werkt.Ga je de Phase 1 dan verkopen om met (een deel van) dat geld een nieuw project te beginnen?
Ik ervaar hetzelfde. Auto’s tot 1992, een enkeling tot 1995, vind ik leuk. Daarna werd het voor mijn gevoel minder. Een kleine opleving in 1999 en in 2005, maar dat was het voor mij wel.Neeh is niet nodig. En een phase 1 is nog echt een oudere auto. Heel puur niet zo geraffineerd. Maar wel bruikbaar genoeg en betrouwbaar dat die altijd werkt.
Een phase 2 of 3 is wel geraffineerd. Die zit aan de verkeerde kant van 2000 zeg maar.