Het Grote AutoWeek Offtopic-topic! - Terug van ver weggezakt…

@De Dude heb je al bezwaar gemaakt en iets gehoord mbt hoe lang het allemaal gaat duren?
Yes van 4 naar 2 maanden door de OvJ al ! Vrijdag heb ik ook gesprek met de rechter , helaas kruiste de correspondentie met OvJ en rechter.

Plan is om daar aan te geven dat OvJ al naar 2 maanden heeft verlaagd en dat ik daarin m’n verantwoordelijkheid wil nemen.
 
  • Leuk
Waarderingen: JL86
Je meent het niet, eerst rijbewijs, nu fiets. Je bent wel genoeg gestraft zo, blijkbaar moet de gifbeker helemaal leeg.:(
Ach ja alles is relatief hè. Ben gezond, heb lol in m’n leven dus ja..

Ben al aardig gewend aan autoloos zijn.

Ik mis het wel heel erg en besef me hoe leuk ik autorijden echt vind. Maar het zit nu niet echt in de weg.
 
Wat mij het naarste lijkt, verzekering afsluiten.
De vraag "Bent u de afgelopen 5 jaar voor een verkeersdelict uw rijbewijs kwijt geraakt"
En of ze dan nog accepteren. Dus hopelijk blijf je de komende 5 jaar dezelfde auto rijden met dezelfde verzekering...
 
Wat mij het naarste lijkt, verzekering afsluiten.
De vraag "Bent u de afgelopen 5 jaar voor een verkeersdelict uw rijbewijs kwijt geraakt"
En of ze dan nog accepteren. Dus hopelijk blijf je de komende 5 jaar dezelfde auto rijden met dezelfde verzekering...
Goed punt... Dat kan nog wel eens vervelend worden bij de aanschaf van een nieuwe PIEP.
 
Wat mij het naarste lijkt, verzekering afsluiten.
De vraag "Bent u de afgelopen 5 jaar voor een verkeersdelict uw rijbewijs kwijt geraakt"
En of ze dan nog accepteren. Dus hopelijk blijf je de komende 5 jaar dezelfde auto rijden met dezelfde verzekering...
Goede. Helemaal niet over nagedacht. Voorlopig blijf ik deze auto wel rijden :). Maar binnen 5j wel andere ja..

Zorg voor later
 
Ik heb een keer gehad dat alleen mijn fietsslot gestolen was.
Zo'n kabelslot, had de fiets alleen met het wielslot op slot gezet.
Wat je daarmee moet zonder sleutel...
 
Moet er veel gebeuren qua sleutelwerk? Staat in je mijn auto topic?
Heel veel, maar houd het nu lekker bij in mijn auto topic.

Enige waar ik nu nog mee zit is de koplampen. Ik wil daar heel graag een nieuwe lens in. Maar de lens die ik binnen heb gekregen voldoet denk ik niet geheel aan de verwachtingen die ik ervan heb.
Even kijken of ik die kan omruilen voor een andere. In theorie moet het namelijk mogelijk zijn die te vervangen zonder alles los te halen.
 
Haha ik mag mij vanmiddag melden bij de rechtbank ;)

Wel voor m’n klaagschrift (dus dat ik m’n rijbewijs eerder nodig heb), niet strafrechtelijke vervolging zelf
 
Nou, geen succes dat steun geven. Lijk niks goed te kunnen doen dus trek me weer terug.
Uitvaart afwachten en weer verder.
Op zulke momenten lopen de emoties vaak hoog op. Later zal waarschijnlijk wel blijken dat je steun eigenlijk wel degelijk gewaardeerd werd, maar dat (andere) emoties in de weg zaten om dat (duidelijker) te laten blijken.

'k Heb natuurlijk makkelijk praten als spreekwoordelijke beste stuurman aan wal, maar geef ajb niet te snel op. Als je daar later spijt van krijgt is het te laat om er nog iets aan te doen.

Sowieso veel sterkte!
 
@De Dude: Al iets bekend?
Jep blijft op 2 maanden staan, wat al prima schappelijk is dus ook daar gewoon verantwoordelijkheid in genomen.

Ze gingen mee in m’n verhaal en hadden ook teruggegeven als ik niet al een eerdere relatief hoge verkeersovertreding op snelheid had.

Lijkt verder een straf beschikking te worden ipv echt een strafzaak , wat vaak gunstiger is in de veroordeling. Je schikt 1-1 met OvJ eigenlijk. Dit is niet gunstig als je het niet hebt gedaan, immers ontneem je jezelf dan de kans voor een echt onafhankelijk proces. In mijn geval is het op een deal gooien wss beter.

We gaan het zien.
 
Terug
Bovenaan