AutoWeter
Asfaltkampioen
En ach ik heb nu ook last minute vakantie kunnen regelen,
Schiphol heeft er ook flink last van. Hopelijk geen vliegvakantie!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
En ach ik heb nu ook last minute vakantie kunnen regelen,
Cool, Ik zou erg blij zijn met zo’n medewerker !Zeker eens, eigenlijk snij ik mezelf misschien in de vingers, maar ach mijn werkgever doet ook heel veel voor mij (ik ben natuurlijk nog altijd aan het re-integreren en gedeeltelijk ziek ) dus als ik zo een kleinigheidje / iets terug kan doen prima
Melding!En dan zeggen de wappies dat de tijd van controle binnenkort eraan komt....
Shit ze hebben gelijk, dit is the great reset!
p.s. ik ben nu echt serieus sarcastisch, net zoals in mijn eigen forum dus val mij alsjeblieft niet aan.
Oh echt? Het is hier heel warm en geen kans op neerslag ook.... Zoals mijn collega zou zeggen "Ik heb het zo warm, ik zweet als een h*er in de kerk."Het wordt heet en veel zon aldus de voorspelling. Ondertussen miezert het buiten en is de zon ver te zoeken.
Waarschijnlijk ook verkeerde update
Opschepper.Lekker koel in huis nog. Die Limburgers zijn zo gek nog niet, al die rolluiken werken echt!
Al draagt die vloer van 18 graden misschien ook wel iets bij..
Is ze al een tijdje dood als ze 30 graden is.Lekkere vrijdag praat weer hoor!
Hier 30 graden en kurkdroog zoals een 60 jarige h*er in dr slipje.
30 graden, matig onderkoeld, kan nog lijkt me?Is ze al een tijdje dood als ze 30 graden is.![]()
Hard voor gewerkt.Opschepper.In mijn huis is het 22 graden, prima te doen.
Zit hier ook serieus over na te denken, maar het voelt wel erg Brabants / Limburgs aan ja..Die Limburgers zijn zo gek nog niet, al die rolluiken werken echt!
Dit weet je uit ervaringHier 30 graden en kurkdroog zoals een 60 jarige h*er in dr slipje.
Een “goede vriend” van me…Dit weet je uit ervaring![]()
nog erger, (a)sociale huur
Dan valt er helaas niks te ruilen, en jammer dat je niet naar je zin woont.nog erger, (a)sociale huur
En ja ik wil al een jaar of 20 weg.
Een koopwoning behoort voor mij niet tot de mogelijkheden.Dan valt er helaas niks te ruilen, en jammer dat je niet naar je zin woont.
Ik heb een koophuis, ook gezeik maar dan qua onderhoud. Toch was het de beste financiële beslissing van mijn leven.
179.000 aankoop, 305.000 waard nu.
En een garage voor de Subaru... Geeft veel rust.
Goedenavond Solo.Goedenavond. Ik meld me ook weer eens na een week werken. Even alles doorlezen. Ik ben begonnen aan het schrijven van "Vroegmiddeleeuwse verhalen". Niet voor watjes.
Ziet er fantatisch uit!Wij hebben zulke lamellen aan de buitenzijde, vrij normaal in Zwitserland (bij nieuwbouw), met 3-voudige beglazing en actieve ventilatie in de woning redelijk te doen. Alleen hebben wij de afgelopen jaren steeds extremere zomers en is op een gegeven moment de hitte niet meer buiten te houden.
![]()
![]()
Het woningentekort is voornamelijk veroorzaakt door te weinig goedkope woningen en het slopen van de woningen die vroeger juist met bosjes zijn bijgebouwd vanwege de woningnood destijds (denk aan flats en arbeiderswoningen)Ik snap het, klem in de woningmarkt zoals momenteel aan de orde van de dag is.
Maar je hebt een woning, het is iets...
Hee Carkiller alles goed. Hier beter, gisteren deed de stoel van de Camry het niet, het voor en achteruit schuiven. Mijn vrouw heeft langere benen dan ik (Lucky meGoedenavond Solo.
Waren inderdaad pittige tijden, ben wel benieuwd.
Als mensen op vakantie gaan, laten ze werk achter. Gaat allemaal goedkomen. Het vervangen van vakantiegangers vind ik geen probleem, omdat klanten ook op vakantie zijn.Het woningentekort is voornamelijk veroorzaakt door te weinig goedkope woningen en het slopen van de woningen die vroeger juist met bosjes zijn bijgebouwd vanwege de woningnood destijds (denk aan flats en arbeiderswoningen)
@JL86 dat werkt per woningbouwvereniging, tot ze zichzelf allemaal bij 1 website aansluiten en je daardoor van 4 inschrijfplekken naar 1 teruggaat (wel met de hoogste inschrijftijd gelukkig). Maar ze gebruiken allemaal hetzelfde beleid tegenwoordig.
Overigens, zie het niet als klaagzang ofzo. die wens om uit de provincie weg te gaan is er al veel langer dan dat ik een andere woning zoekDaarom behoud ik liever hetgene wat ik heb, dat is nog steeds beter dan geen woning of ene waar ik gigantisch veel werk aan heb. Maar het knaagt wel al jaren...
@Soloman welkom terug! Laat je niet meer werk aanpraten dan waar je voor betaald wordtVakantietijd of niet, je mag beloond worden voor extra werk.
Klinkt eerder als een kunststof tandwiel wat een paar tandjes mistIk voelde de motor wel, maar geen beweging. Vandaag deed hij het weer. Geen idee wat het was, maar ik was bang voor een enorme kostenpost, zo'n motortje.
Ha ha, ik ben er hoor. Het is niet meer zo erg als vroeger dat het werk chaotisch was. Als 60-plusser wordt ik nu meer ingezet als adviseur. Ik loop al een kleine 20 jaar in onze organisatie rond. De waardering voor mijn kennis- en ervaringinbreng is groot, maar soms kost dat wel veel tijd.@Soloman: Leuk je weer te zien hier. Begon me al langzaam zorgen te maken waar je was.![]()
Ik weet het niet. Ik zat aan die knoppen en ik voelde de motor onder me, maar er gebeurde niets. De andere stoelsettingen deden het prima. Vrouwlief nam vandaag de auto en die zei dat er niets aan de hand was. Morgen maar even kijken.Klinkt eerder als een kunststof tandwiel wat een paar tandjes mistNiet de motor zelf.
Gelukkig is het nu wat koeler hier in huis. Morgen hitte en code geel in de avond.Droog en benauwd ook hier, als een h*er met keelpijn.
Ja, ze zitten er nog in.Voor het off-topic draadje gaat het toch verrekte veel weer ontopic ik mis nu al de sappige gesprekken over Carkiller z’n kozijnen.
Niet vies ofzo, maar inmiddels heb ik het wel een beetje gehad met de Hawaii. En de Italianen vinden daar ook wat van.Hoe denken jullie over ananas op de pizza?