Het Grote AutoWeek Offtopic-topic! - Terug van ver weggezakt…

Nee, we moesten betalen op een hypothetische waarde die er niet meer was, dik de boot ingegaan.
Van de weeromstuit een huis gekocht voor zoon die toen 'in the making' was, een risicovolle beslissing toen maar een zeer goede achteraf gezien. Dan is het wagenpark hier wat minder rmaar goed.
(in de huidige context zou zoiets totaal onhaalbaar zijn maar toen kon het)
OK, ik ga hier veel te diep op in voor dit topic, dus ik rond af!
Klinkt zeker zuur!
Maar begrijp ik het dan goed dat je geld moest toeleggen op de erfenis? Dus dat je schulden overnam? Dat is altijd wel bijzonder pijnlijk, inderdaad. Nu, volgens mij kan je dan de erfenis weigeren, niet?
 
Airport beer. Toch wel één van de betere qua ‘moment’. Lekker Blue Moon, vaste prik naast Coors Light. Jammer dat we die in NL niet hebben.

Ook nu weer alles mega voorspoedig. Met grote familie reizen in de US is geweldig want je wordt apart ingecheckt en ook fast lane door douane.

Kunnen ze in NL nog wat van leren, want daar haalde ze zonder pardon m’n oudste van zes uit de rij om apart te fouilleren, wij mochten er niet bij zijn.

Hopelijk gaat die storm niet al te hard los, wil wel normale tijd aankomen in NL
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan