Jay DoubleYou
Autoholic
Leuk! En het kenteken bestaat nog steeds. 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Deze foto is gemaakt door de huidige eigenaar en die heb ik gedeeld op Instagram, kreeg de herinnering vandaag en dacht, ik vind het nog steeds erg leuk en denk deel hem hier.Een digitale foto van een auto van 26 jaar geleden?
Duidelijk.Deze foto is gemaakt door de huidige eigenaar en die heb ik gedeeld op Instagram, kreeg de herinnering vandaag en dacht, ik vind het nog steeds erg leuk en denk deel hem hier.
Nooit de behoefte gehad om ‘m terug te kopen, of heb je er geen ruimte voor?Deze foto is gemaakt door de huidige eigenaar en die heb ik gedeeld op Instagram, kreeg de herinnering vandaag en dacht, ik vind het nog steeds erg leuk en denk deel hem hier.
Nee, maar dat komt omdat ik niet weet wat de staat nu is. Verkocht toendertijd omdat er teveel werk aan zat en ik het geld niet had/er voor over gehad.Nooit de behoefte gehad om ‘m terug te kopen, of heb je er geen ruimte voor?
Ben benieuwdGezellig! Ik zie je daar.
![]()
Als je vanuit het Noorden komt is het afslag Kampen en dan doorrijden over het dijkje en dan terug naar de ingang. Vanuit het Zuiden rijd je Kampen "voorbij" ga je vlak voor de Ijsselbrug de N weg af en rijd je ook zo de ingang tegemoet.
Daar wordt je ontvangen, krijg je een sticker en wordt je begeleid naar het 5 GTT terrein.
Niet alleen in Zwitserland hoorDit is een probleem in Zwitserland, jonkies in dure bolides die niet kunnen rijden. Als ze een beetje geld verdienen dan leasen ze zo’n auto, wonen thuis dus geen extra kosten, maar ja verstand komt met jaren. Kerel vliegt uit de bocht in de stad en rijdt een oude vrouw van haar sokken. Gelukkig overleeft mevrouw het, maar dit is verschrikkelijk natuurlijk!
Als je op koningsdag op de dam de menigte inrijdt willen ze dat afdoen met een taakstraf. Hier zal het ook zo gaan. Tja, "hard aanpakken".Ja die meneer heeft zich duidelijk aan de snelheid gehouden... Diep triest, dit soort figuren moeten echt hard aangepakt worden.
En Koninginnedag, wat is je punt?Dat was Apeldoorn……
Geen speld tussen te krijgen.Dit was op de dam in A'dam.
Moderator
Werkt dat ook inkomensafhankelijk, net als boetes?Je wilt niet weten wat de zorgpremies en eigen risico’s hier zijn![]()
Moderator
Ik heb al jaren het maximale eigen risico. Dat voordeel is afgenomen, maar na anderhalf jaar had ik het er toen al uit. Tandarts verzekering heb ik ook niet, maar die dekt max 150 ofzo en kost dan 100. Dus dat schiet niet op.Zou je dan de optie krijgen om vrijwillig je eigen risico op het huidige niveau te houden? Ik heb het nu ook al hoog staan. Ik verzeker me voor dingen die ik zelf niet kan betalen, de rest is zonde van je premie. Sprak laatst iemand met een klokgaaf gebit die een tandartsverzekering had. Waarom? 'Nou, je weet nooit'.
Ik denk dat dat in allerlei sectoren zo werkt.Maar iedereen betaalt nu dus 90% van hetgeen anders aan eigen risico betaald moest worden, dus de enige winnaars zijn de verzekeraars zelf... Totaal bizar wat een macht die hebben.
Snap ik hoor, maar je hebt ook opties met weinig risico en die leveren op lange termijn altijd wel meer op dan sparen. Dan heb je geen 10+%, maar rond de 4-5%, zoals ik het begrijp. Ik kan prima sparen, mijn vriendin iets minderStrakker omgaan met uitgaven en dat we niet zoveel buiten de deur konden in de Corona-periode heeft mij ook erg geholpen behoorlijk te sparen. Het feit dat je je inleg kan verliezen weerhoudt mij er eigenlijk van om te gaan beleggen.
Moderator
Leaseplan Bank is net gedaald van 2,0% naar 1,8%.Spaarrente is om te huilen op dit moment. Kregen onlangs bericht, gaat van 1,75% naar 1,55% en dat is tot 25k, daarboven zelfs 1,35%.
Mijn vrouw heeft dus een hartafwijking, dus die geeft aan niet zo'n boodschap te hebben aan 'pensioen'. Pluk de dag!Wij zijn begonnen met een bancaire lijfrente voor pensioen. Is nog af te trekken ook en een fijne verzekering voor later met dus wellicht de optie om eerder te kunnen genieten van het leven.
Nou, welkom dan bij de nieuwe pensioenregelsHet feit dat je je inleg kan verliezen weerhoudt mij er eigenlijk van om te gaan beleggen.
Ja ik snap het ook wel. Het is niet te vergelijken natuurlijk maar ik zie wel in mijn huidige persoonlijke zoektocht dat er dingen zijn waar ik echt energie van heb gekregen en eigenlijk is buffelen voor een baas het minst waarderende dat je kunt doen.Leaseplan Bank is net gedaald van 2,0% naar 1,8%.
Mijn vrouw heeft dus een hartafwijking, dus die geeft aan niet zo'n boodschap te hebben aan 'pensioen'. Pluk de dag!![]()
Dat kan inderdaad een hoop kosten, maar de operatie voor het gat in haar hand is ook niet te betalen!Snap ik hoor, maar je hebt ook opties met weinig risico en die leveren op lange termijn altijd wel meer op dan sparen. Dan heb je geen 10+%, maar rond de 4-5%, zoals ik het begrijp. Ik kan prima sparen, mijn vriendin iets minder![]()
Hoe meer je er 'op de dag' mee bezig bent, hoe complexer het wordt en ook hoe aantoonbaar (statistisch!) lager je resultaat is. Regel één van de beurs: Lange termijn wint altijd.Eerlijk gezegd interesseert mij die hele handel niet, ik hoor alleen overal om mij heen dat je verliest op spaargeld gezien de inflatie meer doet dan rente. Maar ik heb geen kaas gegeten van die sector. Voelt als een must om je erin te verdiepen, die terminologie zegt mij vooralsnog niks!
Allemaal emotie inderdaad en emotie is een slecht raadgever ..Zo bezien snap ik ook weinig van het gedoe op de beurs omdat Trump weer eens een waanidee heeft.