Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Carkiller zei:Waar ben je nu echt bang voor rke? Paria worden?
En in een vorig bericht had je nog wel bezwaar tegen mensen die gevaccineerd worden want die zij gevaarlijk wegens "lui worden van de afweer"
Dus je spreekt jezelf een klein beetje tegen of je bent inmiddels toch van gedachte veranderd.
Het is als met roken. Als jij de longen wil asfalteren, moet je dat vooral doen. Je weet wat de risico's zijn en de roker neemt deze risico's. En als je er naar vraagt zal ik het je vertellen wat ik denk van dat asfalteren.
MCW zei:Het is als met roken. Als jij de longen wil asfalteren, moet je dat vooral doen. Je weet wat de risico's zijn en de roker neemt deze risico's. En als je er naar vraagt zal ik het je vertellen wat ik denk van dat asfalteren.
Als jij longkanker krijgt kan je de longkanker niet overdragen. Geen vergelijking dus.
Carkiller zei:Tja, dit is Nederland.
Dat het gratis is al heel wat voor hier.:T
Joop 5528328 zei:Carkiller zei:Tja, dit is Nederland.
Dat het gratis is al heel wat voor hier.:T
Want voor je andere vaccinaties heb je wel betaald?![]()
Carkiller zei:Uiteraard niet allemaal gehad en sommige worden vergoed maar lang niet alle.
Joop 5528328 zei:Carkiller zei:Uiteraard niet allemaal gehad en sommige worden vergoed maar lang niet alle.
Sterk argument!
Dit vaccin is niet 'voor reis noodzakelijk' maar algemeen 'noodzakelijk'. Dat verschil snap je toch hopelijk wel?
Joop 5528328 zei:Nee, je voegt toe 'Dat het gratis is al heel wat voor hier.'. Dat is gewoon onzin, aangezien alle 'noodzakelijke' vaccinaties gratis zijn.
Carkiller zei:Joop 5528328 zei:Nee, je voegt toe 'Dat het gratis is al heel wat voor hier.'. Dat is gewoon onzin, aangezien alle 'noodzakelijke' vaccinaties gratis zijn.
Ja, Russen kunnen een auto winnen, wij mogen blij zijn dat er geen kosten gerekend worden. Daar zag ik Nederland best toe in staat maar valt mee.
Joop 5528328 zei:Carkiller zei:Joop 5528328 zei:Nee, je voegt toe 'Dat het gratis is al heel wat voor hier.'. Dat is gewoon onzin, aangezien alle 'noodzakelijke' vaccinaties gratis zijn.
Ja, Russen kunnen een auto winnen, wij mogen blij zijn dat er geen kosten gerekend worden. Daar zag ik Nederland best toe in staat maar valt mee.
Precies. 'daar zag ik Nederland best toe in staat' is dus totaal ongefundeerd en populistisch geneuzel![]()
louisz zei:Als je als regering een vaccin hebt waarvan je wilt dat iedereen het neemt, dan ligt het toch volstrekt voor de hand om het gratis ter beschikking te stellen? Dan betalen we per saldo met zijn allen, naar draagkracht. Om dan een heel betaalsysteem te gaan optuigen, met de kans dat minder mensen zich laten vaccineren, zou alleen zin hebben als je persé niet wil dat dat naar draagkracht wordt bekostigt (maar dat iedereen een vast bedrag betaalt), maar dat wil niemand in dit geval denk ik.
Carkiller zei:louisz zei:Als je als regering een vaccin hebt waarvan je wilt dat iedereen het neemt, dan ligt het toch volstrekt voor de hand om het gratis ter beschikking te stellen? Dan betalen we per saldo met zijn allen, naar draagkracht. Om dan een heel betaalsysteem te gaan optuigen, met de kans dat minder mensen zich laten vaccineren, zou alleen zin hebben als je persé niet wil dat dat naar draagkracht wordt bekostigt (maar dat iedereen een vast bedrag betaalt), maar dat wil niemand in dit geval denk ik.
Ja, 100% maar sommige landen gaan nog een stapje verder met geld of cadeaus.
Daar vind ik Nederland te nuchter voor, hier is gratis het maximale.
Wie weet dat Nederland nog met iets op de proppen komt als ze zien dat bepaalde delen van Nederland onvoldoende gevaccineerd blijken.
Deze mensen kunnen een afspraak maken via deze website of het landelijke afspraaknummer (0800-70 70) bellen. Ze hoeven niet te wachten tot ze de uitnodiging hiervoor hebben ontvangen. De prik wordt gezet door de GGD, die 136 locaties heeft in heel Nederland.
Nico GTR zei:1995!! Mijn bouwjaar is aan de beurt.
Ik had het geluk dat ik vandaag al voor nummer 2 aan de beurt was. Nog ff 15 minuten wachten en dan mogen we de vrijheid tegemoet.
Jay DoubleYou zei:Nico GTR zei:1995!! Mijn bouwjaar is aan de beurt.
Ik had het geluk dat ik vandaag al voor nummer 2 aan de beurt was. Nog ff 15 minuten wachten en dan mogen we de vrijheid tegemoet.
Werkt helaas pas na twee weken.![]()
Ik neem aan dat ze dan wel even inventariseren WAAROM men zich niet laat vaccineren. Heeft dat te maken met reisafstand, dan kan zo'n mobiele prikpost uitkomst bieden. Ik denk echter niet dat Engel & co ineens overstag gaan nu het om een bus gaat :TDe Schaduw zei:Wie weet dat Nederland nog met iets op de proppen komt als ze zien dat bepaalde delen van Nederland onvoldoende gevaccineerd blijken.
Ik zag ergens een bericht voorbij komen over prikbussen die gebieden in gaan waar minder mensen zich laten vaccineren. Dat lijkt een eerste aanzet.
Mensen kunnen een afspraak maken via deze website of het landelijke afspraaknummer (0800-70 70) bellen. Ze hoeven niet te wachten tot ze de uitnodiging hiervoor hebben ontvangen. De prik wordt gezet door de GGD, die 136 locaties heeft in heel Nederland.
Ik neem aan dat ze dan wel even inventariseren WAAROM men zich niet laat vaccineren. Heeft dat te maken met reisafstand, dan kan zo'n mobiele prikpost uitkomst bieden. Ik denk echter niet dat Engel & co ineens overstag gaan nu het om een bus gaat :T[/quote]Leon in zn Fiesta zei:Ik zag ergens een bericht voorbij komen over prikbussen die gebieden in gaan waar minder mensen zich laten vaccineren. Dat lijkt een eerste aanzet.
Hansje58 zei:Die Willem Engel heeft getwitterd over Eriksen….dat het kwam door zijn vaccinatie , die vent is echt helemaal doorgedraaid. Opsluiten die gast ! Zijn twitter is geblokkeerd inmiddels. Grappig is dat Eriksen geen vaccinatie heeft gehad. Die Engel roeptoetert dus maar wat
Carkiller zei:Hansje58 zei:Die Willem Engel heeft getwitterd over Eriksen….dat het kwam door zijn vaccinatie , die vent is echt helemaal doorgedraaid. Opsluiten die gast ! Zijn twitter is geblokkeerd inmiddels. Grappig is dat Eriksen geen vaccinatie heeft gehad. Die Engel roeptoetert dus maar wat
Net even nagelezen, zeperd eerste klas van Engel.![]()
Mensen kunnen een afspraak maken via deze website of het landelijke afspraaknummer (0800-70 70) bellen. Ze hoeven niet te wachten tot ze de uitnodiging hiervoor hebben ontvangen. De prik wordt gezet door de GGD, die 136 locaties heeft in heel Nederland.
Kun je nagaan, dat vaccin is zelfs al gevaarlijk als je het nog niet eens gehad hebt!!!Carkiller zei:Hansje58 zei:Die Willem Engel heeft getwitterd over Eriksen….dat het kwam door zijn vaccinatie , die vent is echt helemaal doorgedraaid. Opsluiten die gast ! Zijn twitter is geblokkeerd inmiddels. Grappig is dat Eriksen geen vaccinatie heeft gehad. Die Engel roeptoetert dus maar wat
Net even nagelezen, zeperd eerste klas van Engel.![]()
Het is een dansleraar he. Die hoef je niet uit te leggen hoe de polonaise werkthaarr zei:Carkiller zei:Hansje58 zei:Die Willem Engel heeft getwitterd over Eriksen….dat het kwam door zijn vaccinatie , die vent is echt helemaal doorgedraaid. Opsluiten die gast ! Zijn twitter is geblokkeerd inmiddels. Grappig is dat Eriksen geen vaccinatie heeft gehad. Die Engel roeptoetert dus maar wat
Net even nagelezen, zeperd eerste klas van Engel.![]()
En nog zal een groot aantal idioten achter hem aan blijven lopen.
Waarschijnlijk is volgens Engel en zijn volgers die speler wel degelijk ingeënt maar wordt dat nu ontkend om de bijwerkingen van het vaccin te verbloemen...Carkiller zei:Ja, vast allemaal een complot. Vals Twitter bericht om Engel zwart te maken.
Verzin het maar.