Even het stof hier afblazen voor een grote Pluriel-update! Twee weken geleden stond het jaarlijkse groot onderhoud en de keuring op het programma. Die laatste is vlekkeloos en zonder opmerkingen verlopen, waardoor ik weer een jaartje vrolijk kan rondrijden. Die jaartjes beginnen trouwens ook aan te tikken: op 21 september had ik de Pluriel exact 6 jaar in bezit. Of hoe de jaren toch soms vliegen, schrok er zelf van!
Afgelopen zondag stond dan weer hét Pluriel-feest bij uitstek op het programma, namelijk de vierde editie van de 'Tour de Pluriel', dit jaar (on)vakkundig door mezelf uitgestippeld doorheen het Waasland (BE) en Zeeuws-Vlaanderen (NL)

Op zaterdagmiddag stond uiteraard een grondige poetsbeurt op het programma, met dit als resultaat:
Aan swirls doen we niet mee:
Zondagochtend vroeg uit de veren, aangezien ik als officieuze organisator uiteraard als eerste paraat moest staan bij de start in Vlaanderens eigenste spookdorpje Doel. Qua deelnemersaantal werd er dit jaar opnieuw een record(je) gebroken, met in totaal 12 Pluriels en dit jaar voor het eerst ook een tweede deelnemer uit België! Als bij wonder - en met een beetje vriendelijk glimlachen naar andere dagjestoeristen - bleven er exact 12 parkeerplaatsen vlak voor de kerk van Doel vrij om alle Pluriels in stijl te laten aankomen:
Sfeerbeeld vanuit de hoofdstraat:
Vanop de dijk; wie goed kijkt, ziet enkele mini-Pluriels staan voor de kerk
Tot en met de lunch op een prachtig terras in Paal (NL) konden we volop genieten van het zonnetje, zo ook bij onze tussenstop in Prosperpolder (BE):
Bij de fotolocatie bij Kruisdorp (NL) was de hemel echter helaas al dichtgetrokken:
We hebben het jammer genoeg daarna niet helemaal droog meer gehouden. Gelukkig hadden de die hards die in spider-modus waren opgekomen ingenieuze trucjes toegepast om hun dakbogen toch in de auto te vervoeren (ze passen net tussen de twee voorstoelen als je er wat ervaring mee hebt) en is niemand ook echt nat geworden.
De route eindigde uiteindelijk in het vestingsstadje Hulst (NL), waar iedereen onder de beschutting van een parasol/paraplu kon nakeuvelen op een terrasje. Na meerdere weekends plannen en voorrijden kan ik met een blij en tevreden gevoel terugkijken op deze Tour de Pluriel! Op naar volgend jaar zou ik zeggen
