@Enzo
Thanks! Beeld is inderdaad goed neergezet door Ramon vind ik.
@michel1975
Haha, auto gekocht rond mijn 30ste verjaardag. Al vind ik mijzelf ondertussen ook alweer oud worden

Die tour is een goed idee!
@Elco
Bedankt voor de complimenten! Het maken was ook echt super leuk. En ja, die username is wel een dingetje. Denk dat ik wel 5 pogingen heb gedaan. En toen was ik het zat en kwam er dit uit.
@PM
Who knows? Haha, we gaan het zien. Voorlopig droom ik nog van een 488 Pista, dus dat zal wel lang bij dromen blijven
@omni
Inderdaad, een eigen kanaal. Ik snap dat het tijd, geld en moeite kost, maar je weet maar nooit wat er uit gaat komen. Met deze kwaliteit wordt je echt opgemerkt!
@Brent
Ja, de locatie is echt mijn schuld.
@Kristan
Thanks! De 4C is fantastisch!
@verlichting2
Het motorgeluid is in real life zo ongelooflijk aanwezig en indrukwekkend. Soms wel iets teveel. Maar genieten is het wel! Vooral in die tunnel hoor je hoe hard het werkelijk is. Qua decibels op niveau van Ferrari's, enkel hebben die een wat mooiere toon. De 4C klinkt ook gaaf, maar bovenal gewoon HARD. En tja, die club.... Laten we daar maar niet over praten; doet pijn.
@Bossinkje
Thanks!