RobEU
Net ingestapt
Arjan. zei:Rob0032 zei:Oudste staat nu op 30-6-1989, met een (in mijn ogen onzinnige) toevoeging dat deze datum niet hoeft te kloppen, ondanks dat het om een Nederlandse auto gaat, het kenteken klopt bij die datum en 30 juni 1989 gewoon een willekeurige vrijdag was.
Mwoah, die van 30-6-1989 (neem aan dat je de YN-17-PJ bedoelt) lijkt toch wel een beetje geïmporteerd. Een YN-kenteken hoort ook niet echt bij 6-1989, eerder bij de 6-1990 waarop hij dit kenteken gekregen heeft.
Welke van de twee eerder in gebruik genomen is zullen we dus nooit weten.
Ah natuurlijk, neem me niet kwalijk. Ik las XN in plaats van YN. Blijf ik het nog vreemd vinden dat men kennelijk niet wist wat de exacte datum was bij een 1 jaar oude Mercedes-Benz, maar hij is inderdaad niet origineel. My bad.