De eerste grote algemene topic over cargames, simracen, gaming en aanverwante zaken

Vooral de laatste 2 bochten vind ik erg lastig, inderdaad gaat insturen moeilijk. Ik heb hier een tijdje achter de ghost van ene Soes aangereden (die stond op dat moment rond plek 310 in het klassement), daar heb ik wel wat aan gehad; het is handig om te zien hoe hij/zij bepaalde bochten aansnijdt.

Kun je mij uitleggen, hoe dat werkt. Ik heb geprobeerd om de Ghost te vinden, maar ik kan alleen mijn eigen ghost vinden. Alvast bedankt.
 
Kun je mij uitleggen, hoe dat werkt. Ik heb geprobeerd om de Ghost te vinden, maar ik kan alleen mijn eigen ghost vinden. Alvast bedankt.
Open een online tijdrit. Ga naar Klassement en dan naar Internationale klassering. Zoek een speler waar zo'n videosymbooltje achter staat (die vind je met name op de eerste pagina, maar ik probeer er vaak eentje te zoeken die wat lager staat, want die is beter bij te houden :)), klik erop en kies Ghost laden. Druk op het rondje om het klassement te verlaten. Vervolgens moet je nog even naar Instellingen > Ghostinstellingen en kijken dat Geladen ghost weergeven op Aan staat. Ikzelf heb Positie ghost resetten aanstaan en de ghost 0.7 seconden voor me uit rijden (ik vind het niet fijn om heel dicht op de ghost te rijden), maar dat laatste is uiteraard persoonlijke smaak.

edit: en zet Beste persoonlijke ghost weergeven uit, anders krijg je 2 ghosts door elkaar rijden... :giggle:
 
Laatst bewerkt:
Dank je, ik heb het gevonden.

Ik heb de herhaling van de nummer 2 bekeken en het valt mij op dat hij bijna volledig over witte lijn heen gaat. Ik heb dan direct een tracklimit straf. Hij niet.
 
Ik heb de herhaling van de nummer 2 bekeken en het valt mij op dat hij bijna volledig over witte lijn heen gaat. Ik heb dan direct een tracklimit straf. Hij niet.
Ongetwijfeld zit 't 'm in het woord "bijna": blijft hij/zij nog net met 1 mm band op de lijn en ga jij er 1 mm overheen. Als je ziet hoe nauwkeurig die toprijders kunnen sturen, da's niet normaal (die doen het ook vast niet met een controller zoals ik...). Ook op andere circuits waar ze echt rakelings langs paaltjes of muurtjes sturen... dat doe ik ze echt niet na.

Neem bv. de Red Bull Ring met de BMW M3. In mijn eerste pogingen bleef ik eigenlijk netjes binnen de lijntjes. De 1e bocht na start/finish reed ik met m'n linkerwielen op de kerbstones om dan de bocht naar rechts te maken, maar na het zien van zo'n ghost neem ik die nu standaard met m'n rechterwielen op de kerbstones. Zo maak je de bocht iets minder scherp en kun je dus meer snelheid meenemen. Ik haal er vaak wel wat uit door zo'n ghost te bekijken, al is het maar om te zien waar ik de meeste tijd laat liggen (op de Red Bull Ring zijn dat voor mij overduidelijk de laatste 2 bochten, maar ik vermoed dat dat ook deels komt omdat ik met automaat rijd; met handmatig schakelen kun je geforceerd een andere versnelling kiezen waardoor je ook daarmee de auto nog een beetje kunt sturen).
 
Het is me gelukt om mijn rondje op de Red Bull ring fors te verbeteren met behulp van mijn Thrustmaster stuur. Ik ben er echt heel blij mee. :rolleyes:

Ik ging van 1:03,827 naar 1:03,590. Je kunt zeggen wat je wil, maar dat is echt heel veel sneller.

Gran-Turismo-7-20240704212328.jpg


Ik heb zo'n direct drive stuur nodig. Als je met die Thrustmaster de controle verliest, krijg je hem ook niet meer terug.
 
Race 1: Jimny. Weinig spektakel en zonder moeite gewonnen.

Race 2: American Clubman Cup 700, met de Superbird. Ik ken deze baan als mijn broekzak, hier reed ik altijd mijn marathonkilometers met mijn Corvette C3 Convertible. De Superbird was toch wel even andere koek. Ik had vrijwel de hele ronde nodig om iedereen in te halen, en dat lukte bij de nummer 2 op het nippertje. Zodoende won ik de race met 1 seconde voorsprong.

Race 3: Wat een vreselijke race. En de auto ook. Niet vooruit te branden, ook niet na aanpassingen. Tig keer opnieuw gedaan waarbij ik bij de laatste poging derde werd. Voor mij in dit geval genoeg! Next… :rolleyes:

Race 4: Toch maar weer een Porsche, ditmaal de 997 GT3. Deze ging een stuk makkelijker.

Race 5: Gekozen voor de Peugeot 908 HDi FAP. Jullie ervaringen heb ik hierbij meegenomen. Bij de start gelijk naar standje 6 gegaan, dat werkte enorm goed. Ik wist op eigen kracht naar plek 5 te rijden, daarna werd het lastiger. Ik deed mijn best om ze bij te houden en bleef er maar achter plakken, er voorbij lukte niet. Tot in ronde 6! Een voor een gingen de eerste 4 naar de pit voor een bandenwissel en een volle tank, en ik reed door. Even een paar seconden naar standje 5 om wat uit te lopen, en daarna weer gauw naar 6. Uiteindelijk kwam ik als eerste over de finish met half versleten banden en nog 0,3 ronden aan brandstof.

Deze races heb ik gelukkig nog voor morgen kunnen afronden omdat de nieuwe dan komen!

Heb mezelf nog even getrakteerd op twee Sierra’s, gewoon omdat ik ze leuk vind!
Mocht-ie er morgen nog staan dan ga ik de Ferrari 288 GTO of de F40 kopen.

Als beloningen kreeg ik 500K Credits en een ‘23 Super Formula-Honda.
 
Laatst bewerkt:
Nieuwe week! Tikt wel lekker aan zo, twee dagen achter elkaar veel Credits verdienen met wekelijkse races. Kwam zo uit door mijn vakantie, gisteravond thuisgekomen.

Race 1: De Nissan GT-R (geen Nismo)! Had daar in de loop van de tijd al behoorlijk wat aan gedaan, dus ik kon ze makkelijk achter me houden.

Race 2: Gekozen voor de Bugatti Chiron. Op naar Sardinië! Vermogen was meestal niet volledig te gebruiken, maar op zich een leuke race.

Race 3: V40! Ik moest ‘m even warm rijden, maar verder was het een prima race. Uiteindelijk toch weer eerste kunnen worden.

Race 4: Goodwood!! Met de K20 MINI. Echt vreselijk spannend. Niet veel gebeurd tijdens de race zelf, maar vlak voor de finish kon ik nummer 1 (Countach 25) pas voorbij.

Race 5: Gereden met mijn nieuwe V6 Escudo. Dan merk je echt wel verschil tussen paar 100 en een paar 1000 kilometer. Tussendoor moest ik een paar keer tanken en nieuwe banden, verder weinig spannends, behalve een tijdstraf van 3 seconden na het verlaten van de pitstraat.

Als beloning voor de dagelijkse kilometers kreeg ik een uitnodiging van Aston Martin, de beloning voor de laatste race was 1M Credits.
 
Laatst bewerkt:
Mijn beurt:

Pitstraat-1shop.png


Race 1: Tatarataaaaa ta ta tata taaaaaa. Gereden met de Mitsubishi EVO X met The A-team livery. Deze auto was, vergeleken met de concurrentie, toch wel wat overpowered. Ik hoefde er niet veel moeite voor te doen om deze race te winnen. Ik heb dezelfde race zelfs een tweede keer gereden, om er voor te zorgen dat de video (die nog volgt) een klein beetje interessant zou zijn.

Race 2: Gereden met de BAC Mono met Tic Tac livery. De eerste keer dat ik deze auto gebruik en ik ben er niet ontevreden over. Zoals altijd heb ik de auto slechts licht aanpast (Onderstel, remmen, banden en uitlaat) zodat ik een licht voordeel heb. En dat was genoeg voor de overwinning.

Race 3: Als eerste de V40 heel even voorzien van een bescheiden fantasy livery. Ook nu de auto weer licht aangepast voor een licht voordeel. Ook deze race heb ik een tweede keer gereden om er een leukere video van te kunnen maken. Want bij de eerste poging reed ik binnen een halve ronde op de eerste plaats.

Race 4: Met de Panthera op Goodwood. Deze heeft iets meer uitleg nodig. Nadat ik de auto op de gebruikelijke manier had aangepast, had hij meer dan 700pp. Dus moest ik er weer dingen verwijderen. Het makkelijkste was de banden. Maar om in de buurt te komen van de vereiste 580pp. moest ik er Sportbanden onder monteren. Daarna moest ik evengoed het vermogen nog iets knijpen er onder te komen. De race was leuk. De Sportbanden gaven genoeg grip. Er was een leuk gevecht met 3 lambourghini's (zie video, omstreeks 06.00 minuten) waarbij ik de Miura tot een fout dwing. (ik raakte hem niet) en waarbij een paar tellen later ook een Countach het gras in gaat. (die raakte ik jammer genoeg wel). Leuke race, 1e.


Race 5: 10 ronden op Tokyo Expressway. Ik heb gekozen voor de Peugeot 908 HDi. Als eerste vanwege zijn brandstofverbruik (op 1 kan hij op deze baan 7 ronden) en als tweede vanwege zijn Aeropakket. Op zich ook een leuke race (te lang voor een video). Ik moest er een beetje moeite voor doen, om bij de leiders te komen. Die hadden een flinke voorsprong op gebouwd. Maar in het bochtige deel kon ik veel harder, omdat ik veel meer downforce heb. Minder leuk was het feit, dat ik aan de ene kant van de tunnel binnenrijd met droog asfalt. Vervolgens liggen er aan de andere kant van de tunnel diepe plassen op de weg. Dus langzaam en behoedzaam naar de pits voor intermediat banden. Onderweg daarna toe nog wel een spannend momentje. Een heuse 1080 graden spin zonder dat er ook maar 1 muur geraakt werd. Best knap op een stratencircuit. Na de bandenwissel reed ik vrij simpel naar de overwinning.

De 6-sterren voucher leverde een Italdesign op. Als ik die zou verkopen, zou deze 6 ton opleveren. De dagelijkse km's leverde me een een voucher op, die me bijna weer een Ferrari uitnodiging opleverde, maar de carrousel draaide net door en stopte op een motorblok voor een BMW.
 
Laatst bewerkt:
Er komt een hele mooie update aan…

De BMW E36 M3 koop ik sowieso. De Ferrari 430 Scuderia uiteraard op den duur ook, maar dat hangt af van de prijs.
 
Die track lijkt me gaaf in VR. Dat wordt leuk. De auto wil ik ook allemaal, m.u.v. de VGT.

Zoals eerder al gezegd, ben ik aan het sparen voor 2 klassieke Le mans auto (Ford Vs. Ferrari). Maar ik heb ook nog 2 uitnodigingen van ferrari en Lambourghini.

@lybra, jij weet dit maar al te goed; die uitnodigingen zijn zeldzaam. Dus heb ik vandaag, na lang wikken en wegen toch maar besloten om gebruik te maken van die uitnodigingen.

Observatoriums-op-Mauna-Kea.jpg

Marmaronisi.jpg

Mus-e-d-Orsay.jpg

Desert-Center.jpg

Kunstmuseum-Aomori.jpg
 
Ik koop ze waarschijnlijk allemaal wel

Ben nog niet klaar met de weekly challenges (had dit weeekend weinig tijd), maar dat komt goed. En ik moet ook nog met de time trials verder… druk druk druk!

En leuk dat de Eiger Nordwand terugkeert!
@lybra, jij weet dit maar al te goed; die uitnodigingen zijn zeldzaam. Dus heb ik vandaag, na lang wikken en wegen toch maar besloten om gebruik te maken van die uitnodigingen.
Slim! Ik wacht inderdaad nog steeds op de Ferrari-uitnodiging (of eigenlijk op elke willekeurige andere ook, want ik wil ook die auto’s in meerdere kleuren bemachtigen)
 
Vergeten jullie trouwens niet de Viewers Campaign? Even 2x 2 seconden een filmpje kijken en daarvoor in ruil (binnenkort) 2 6-sterren voichers ontvangen
 
Vergeten jullie trouwens niet de Viewers Campaign? Even 2x 2 seconden een filmpje kijken en daarvoor in ruil (binnenkort) 2 6-sterren voichers ontvangen
Hoezo 2x 2 seconden? Vorige keer moest ik ze volledig bekijken. Heb toen mijn scherm aangezet en ben zelf wat anders gaan doen ondertussen. :ROFLMAO:
 
Oké! Ga ik dat vanavond of morgen eens proberen.
Het werkte inderdaad! :ROFLMAO:

Dagelijkse kilometers heb ik alweer gereden, dat leverde mij een uitnodiging van Porsche voor de Carrera GT op, maar die heb ik al. Wat me verder opviel is dat er vandaag geen ‘nieuwe’ tweedehandsjes of oldtimers zijn bijgekomen.
 
Volgens mij zag ik 1 nieuwe toevoeging bij de tweedehandsjes (een rode R5 Turbo), maar inderdaad was het aanbod vrij mager vandaag.

Voor de 2 vouchers kreeg ik een Aston Martin DBR9 GT1 (die had ik al en heb ik verkocht voor 366k credits) en een donkerblauwe Porsche 918 Spyder (die had ik nog niet).

En ik heb m'n weekly challenges weer afgerond. Was een beetje rommelig weekend waarin ik af en toe een race gedaan heb, maar ik heb niet helemaal scherp meer hoe die races verlopen zijn, dus alleen een fotootje van de gebruikte auto's. Het thema was 'rood' en ik heb weer auto's gekozen waar ik normaal gesproken weinig in rijd, zoals een Z8 of een 959.

NY5BQWF.jpeg
 
Ze mogen van mij vaker die toeschouwers video's er in gooien. Het leverde mij een Honda en een Audi op die tesamen, als ik ze zou verkopen, 1,1 miljoen kunnen opleveren.

Magic-Island.jpg
 
Ik heb vandaag heel veel tijd nodig gehad om de X2019 time trial op zilver te krijgen. Pfff…

De nieuwe Willow Springs time trial was daarbij vergeleken een relatief makkie, die staat vooralsnog op goud.

En ook de Red Bull Ring staat nog steeds op goud, zij het heel nipt (2.97%).
 
Ik had vandaag een carrousel met 2 auto's, 1 1 stapel met 5 goudbaren, 1 stapeltje munten en een motor onderdeel voor een of andere Nissan.

Jullie mogen raden waar hij op eindigde...


Spoiler alert: de motoronderdelen.:(
 
De dagelijkse beloning van vandaag was wéér een 3-sterren voucher, maar nu met 10.000 Credits. Verder heb ik de verkoeling even opgezocht en de laatste race van Lake Louise op 1 gezet, daarnaast heb ik mijn Porsche Classic-collectie uitgebreid met een 1956 356 A/1500 GS GT Speedster, met Fuchs-replica’s.

Hier in gezelschap van een 1956 356 A/1500 GS Carrera en een 1955 550 Spyder 1500RS…
d2a1228776808a71c86b286ee89d54c7_photo.webp
 
Laatst bewerkt:
Ik heb dit weekend weinig tijd, dus ik laat ze even liggen tot maandag of dinsdag. Vanochtend nog maar wel mooi een sportcomputer verdiend met m’n 4* voucher…
 
Race 1: Sunday Cup. Lekker simpel, maar daar gebeurt eigenlijk nooit wat.

Race 2: Zelfde verhaal, dus gewoon kijken naar de rondetijden hoe ik die kan verbeteren.

Race 3: Had hier eigenlijk wel wat meer spektakel verwacht, maar ook hier bleef het gewoon bij rondjes rijden en focussen op de winst en snelste tijd.

Race 4: Ook hier kon ik ze makkelijk achter me laten, ondanks dat er best goed presterende Hypercars inzaten.

Race 5: Gloepend spannend. Erg lastig om ze bij te houden, toch kon ik in de laatste bocht nog de koppositie pakken!
 
Laatst bewerkt:
Palais-Bourbon-1shop.png


Race 1: Gereden met een bijna volledig standaard Honda S800 uit '66. Bijna standaard, want ik had er wel een paar betere banden onder gemonteerd. De auto is iets sneller dan de rest van de deelnemers en daardoor had ik ongeveer anderhalve ronde nodig om aan de leiding te komen. Niet moeilijk om te winnen (video volgt)

Race 2: Mijn favoriete baan (NOT!!) met een Pontiac Trans Am in bandit uitvoering. Mijn Trans-Am is redelijk standaard (gebruikelijke aanpassingen) en toch was het niet moeilijk om bij de leider te komen. Ik moest er wel een klein beetje moeite voor doen, om hem te passeren. Maar uiteindelijk werd ik nog ruim 1e. (Video volgt)

Race 3: Ik had toevallig mijn VR headset op toen ik GT7 opstartte en deze race zag staan. Deze race heb ik in VR gereden en dat ging perfect. In de vierde ronde haalde ik de leider en die heb ik voor de rest van de race niet meer gezien. De Audi E-Tron VGT is een prima race auto.


Race 4: Poging 1 was met de Lambourghini Venemo. Wat een bak, niet te doen. Hij is heel snel, maar als je hard remt, dan slaat hij haaks rechtsaf. Niet mee te rijden. Bij bochten naar links, gaat hij rechtdoor. Bij bochten naar rechts, gaat hij rechtdoor. Poging 1 eindigde in de 2e ronde in een DNF. Dus poging 2 met de Ferrari FXX. Dus wat een verschil met de Venemo. Gewoon een heerlijkheid om mee te racen. Strak en precies. Zonder al te veel problemen naar de overwinning.

Race 5: Klein beetje risico. Direct na de koop vanuit de dealer naar de track. ZR banden eronder en iets meer downforce en racen maar. Heerlijke race. Gewoon spannend en opwindend. Jammer genoeg reed de leider in dezelfde auto en was dus even snel als ik. Ik was net te ver bij hem vandaan bij de laatste chicane en haalde het niet om hem in te halen. Het verschil op de lijn was ruim 0,8 seconden. Heel jammer, maar wel een leuke race.
 
Zelf wilde ik de FXX-K inzetten voor Race 5, maar dat werd ‘m niet. De tweede poging met de V6 Escudo ging wel goed.
Die race was toch voor straatauto's? De Escudo is dat toch niet?

Zojuist de dagelijkse marathon gedaan. Leverde een uitnodiging op voor Pagani. Meteen maar even een Hyauuuarrarrarrraa gekocht. Zonder kleur, alleen carbon.
 
Die race was toch voor straatauto's? De Escudo is dat toch niet?
Er doet in die race van alles mee. Bij mij is het 50/50. Er rijden raceauto’s mee, maar ook overduidelijke straatauto’s zoals de F40 en Diablo.

Wat ik trouwens grote onzin vind is dat je pk’s zover worden teruggeschroefd in GT3-races. Mijn GT-R gaat van 600 naar 564! Hoe dan? Zeg me dan liever welke auto ik moet kiezen…

Mijn beloning van vandaag was een 3-sterrenvoucher met 10.000 Credits.

Heb trouwens ook weer een Mustang gekocht. Ooit wel gehad, maar weer verkocht om verder te komen…
94a7f9b0ec3bfb0ccbe5ea03907ecc0f_photo.webp
 
Laatst bewerkt:
Er doet in die race van alles mee. Bij mij is het 50/50. Er rijden raceauto’s mee, maar ook overduidelijke straatauto’s zoals de F40 en Diablo.
Wat ik trouwens grote onzin vind is dat je pk’s zover worden teruggeschroefd in GT3-races. Mijn GT-R gaat van 600 naar 564! Hoe dan? Zeg me dan liever welke auto ik moet kiezen…
Bij mij zaten er geen circuitauto's bij.

Ik heb die race overigens nog eens overgedaan met de Pagani Huayra. De FXX was supersnel en makkelijk winnend. De Pagani was dat ook, maar wist ook nog eens superstabiel te zijn. Ik had van de Ferrari geen video gemaakt, omdat ik een paar buiten baan kwam. Het was soms een beetje rommelig. De Pagani leverde wel een leuke video op. De Bugatti op #1 gaf heel even wat tegenstand, maar toen ik er eenmaal voorbij was, kon ik weer een winst bijschrijven. En in tegenstelling tot de race met de FXX, kreeg ik nu een nette race bonus.

 
Over de FXX gesproken. De mijne heb ik volgende week precies twee jaar in bezit. Kwam de screenshot van dat ik ‘m won net tegen in mijn telefoon. As we speak heb ik er 1.317 km. mee gereden in die tijd. Niet gek veel, maar ben er heel zuinig op.
 
Over de FXX gesproken. De mijne heb ik volgende week precies twee jaar in bezit. Kwam de screenshot van dat ik ‘m won net tegen in mijn telefoon. As we speak heb ik er 1.317 km. mee gereden in die tijd. Niet gek veel, maar ben er heel zuinig op.
Dus die auto heeft meer in de garage gestaan dan op de weg.? :D

De dagelijkse marathon, jj mag raden waar hij op eindigde:
Gran-Turismo-7-20240714002209.jpg
 
Laatst bewerkt:
5.000 Credits, zeker? :ROFLMAO:

En wat die FXX betreft heb je misschien wel gelijk. :rolleyes: Voor mijn dagelijkse kilometers kreeg ik een Amuse NISMO 380RS Super Leggera. Gelijk ook weer verkocht want ik had ‘m al.
 
5.000 Credits, zeker? :ROFLMAO:

En wat die FXX betreft heb je misschien wel gelijk. :rolleyes: Voor mijn dagelijkse kilometers kreeg ik een Amuse NISMO 380RS Super Leggera. Gelijk ook weer verkocht want ik had ‘m al.
Het juiste antwoord is inderdaad 5.000Cr. Je hebt de hoofdprijs gewonnen. En die prijs bestaat uit een voettocht naar Vaals op eigen kosten. Van harte gefeliciteerd.

En over de FXX: ik heb een hele rij auto in mijn GT7 garage staan, die nog nooit een cm gereden hebben. Dus...
 
Ondanks tegenvallende resultaten toch de dagelijkse kilometers kunnen halen. Als beloning kreeg ik een 4-sterren voucher met 500.000 Credits.
 
Ik had vandaag zo'n carrousel waar de 30.000 tussen 1 miljoen en 5 ton in geklemd zat. Toch kreeg ik de 30.000

De online challenges zijn weer pittig. Het ritje met een klassieke Mercedes op Willow Springs op comfortbanden heb ik nu eindelijk op brons. De grens tussen grip en geen grip is op deze banden is echt flinterdun en ik was meerdere keren op weg naar een betere (bronze) tijd, om het vervolgens in de laatste bocht (en dat is geen moeilijke bocht) weg te gooien. Al deze ronden zijn in VR gereden.

Zo ook de rondjes met de F1 auto op Fuji... Heel spectaculair en best snel. Ik begin (eindelijk) deze track te waarderen. maar ik kom nog altijd 2 seconden te kort.
 
Laatst bewerkt:
Ik ben een lang weekend weg geweest, maar desondanks heb ik slechts 5 auto's gekocht bij de tweedehandsdealer en 0 bij Hagerty's... blijkbaar begin ik nu in een fase van verzamelen te komen dat ik veel auto's die te koop komen al heb.

De weekly challenges heb ik in ieder geval weer gedaan. Opbrengst: 800.000 credits met de 3 vouchers en een motoronderdeel voor m'n marathon.

Ik had gelezen dat je deze week alle challenges met dezelfde auto had kunnen rijden (een SRT Tomahawk S), maar ik heb toch maar voor 5 verschillende auto's gekozen om nog een beetje leuke races te hebben i.p.v. met een gigantisch vermogensvoordeel elke race na een halve ronde al beslist te hebben.

o4C5pz9.jpeg


Race 1: Ik wilde heel graag een Autobianci A112 op m'n foto hebben, maar met slechts 300 PP wist ik dat dat nog een hele kluif zou worden. In m'n 1e race finishte ik op slechts 1.5 seconde van de winnaar, maar dat leverde uiteindelijk slechts een 5e plek op, aangezien de top 4 binnen 0.6 seconden eindigde! Het gaf goede hoop voor de 2e race, waarin ik weliswaar op bijna 9 seconden van de winnaar finishte, maar wel op plek 3. Missie geslaagd!

Race 2: Meestal kies ik voor de American races iets moderns, maar geïnspireerd door mijn goede resultaat met de ondergemotoriseerde A112 koos ik een Corvette C2 met 506 PP (bijna 100 PP minder dan het advies). En warempel, dat ging boven verwachting goed. Leuk robbertje uitgevochten met een Corvette C1 en uiteindelijk op plek 2 afgevlagd. Wederom uitstekend. Overigens heb ik ernstige twijfels bij het realisme hiervan, want bij het uitkomen van de scherpste bocht van het circuit (met een snelheid van zo'n 80-90 km/u) wist mijn ongemodificeerde Corvette uit '63 een Tesla Model S Performance in te halen tijdens het accelereren het rechte eind op...

Race 3: Een van de weinige VGT's die ik in meerdere kleuren heb is de Aston Martin DP-100, dus heb ik die maar gekozen. Het was uiteindelijk niet zo'n leuke race, want na 3 rondes reed ik in niemandsland op plek 3. De 2 auto's voor me waren te ver weg, de auto's achter me te langzaam. Ik finishte uiteindelijk op 10 seconden van de winnaar en met 19 seconden voorsprong op de coureur op plek 4.

Race 4: Voor de hypercar-race ook maar een Aston Martin gekozen, de Vulcan. Deze bleek met z'n 754 PP te sterk voor een spannende race. Na 1 rondje lag ik achter de leider van de wedstrijd. Die reed in een Enzo Ferrari, daar ben ik anderhalf rondje achter blijven hangen, mijmerend over de dag wanneer ik ooit deze auto in bezit zal hebben... Daarna de Enzo probleemloos voorbij gestoken en naar de winst gereden.

Race 5: Eventjes kwam ik in de verleiding om toch maar de Tomahawk S (of zelfs een Tomahawk X) te kiezen voor een makkelijke laatste race, maar uiteindelijk heb ik toch "gewoon" een auto gekozen met GT500 in de naam (een Lexus RC F), net als de concurrentie... en dat leverde alsnog een makkelijke race op! Na 3 rondjes lag ik aan de leiding en daarna was het een kwestie van de resterende 4 rondes uitrijden.
 
Leuk verslag weer! Ben dus niet de enige die een raceauto koos voor Race 5. (y) Die Lexus heb ik al een paar keer gewonnen en verkocht, maar het exemplaar wat ik nu heb staat al heel lang ongebruikt, met 0 km., in de garage.

Zelf ben ik een beetje aan het opruimen. Een aantal auto’s die op de nominatie stonden om verkocht te worden zijn al weg, de rest van de auto’s die weggaan volgen denk ik wel op korte termijn. Na vandaag heb ik een saldo van 8,4 miljoen.
 
Laatst bewerkt:
Het afgelopen weekend moest ik spontaan, onverwacht en met spoed een nieuwe monitor hebben voor mijn PC. De oude was al zo oud; de dag dat ik die kocht, was dezelfde dag dat eerste I-Phone op de markt kwam.

De keuze is gevallen op de SAMSUNG Odyssey G5 (34 Inch) Precies wat ik zocht: goedkoop.
Ik gebruik de PC niet voor gamen, dus dit is prima.

Daarna ben ik bezig geweest, met het opschonen van mijn PC. Met name de Map waarin de foto's en video's van GT7 staan. De allerbeste foto's staan nu in 1 map (150+) en die is nu gekoppeld aan mijn de achtergrond van mijn scherm. Dus elke minuut veranderd die achtergrond.

Tot zover de dienstmededelingen.

Want gisteravond vond ik het nodig om een nieuwe auto te kopen.

GT7-130.jpg


Met deze auto ben ik koud de Nurnburgring opgegaan en de eerste ronde kwam al uit op een 5:53. Een paar rondes later kwam ik uit op:


En dat is tot nu toe mijn snelste ronde ooit op de Nurnburgring
 
Laatst bewerkt:
Mooi scherm, @D E N N I S. Afgelopen januari heb ik de G7 gekocht omdat mijn oude scherm niet samen kon met mijn PS5.

En dan: Vanmorgen kwamen de streambeloningen binnen, 500.000 Credits en een Lexus LF-LC GT VGT. Nog nooit bewust naar gekeken, maar wat een prachtig model is dat. Het is een witte, dus ik ga kijken naar een leuk kleurtje of een mooie Livery. Daarnaast kreeg ik mijn dagelijkse beloning in de vorm van een 3-sterren voucher met 10.000 Credits. Dat maakt een totaalsaldo van 8,89 miljoen Credits. Heb ook nog twee sets Sport Zacht gekocht.

6881fa45fd2c423a512610a02e178b13_photo.webp
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan