Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
LM 1 zei:rickm heeft z'n medicatie niet ingenomen denk ik.
Moeilijk om door al zijn ruis heen te scrollen en echt nieuws te vinden.
MWH zei:Om toch nog eens wat on-topic te gaan: Ik betwijfel of deze carrosserievariant Citroën het succes gaat brengen dat ze hopen. Maar goed, gekkigheid is het merk/de Fransen niet vreemd natuurlijk, een probeersel op zijn tijd heeft juist charme. Zelf ben ik er in elk geval nog niet weg van.
iDS zei:MWH zei:Om toch nog eens wat on-topic te gaan: Ik betwijfel of deze carrosserievariant Citroën het succes gaat brengen dat ze hopen. Maar goed, gekkigheid is het merk/de Fransen niet vreemd natuurlijk, een probeersel op zijn tijd heeft juist charme. Zelf ben ik er in elk geval nog niet weg van.
De vraag is dan welk succes Citroën ervan verwacht:
- de verkoopcijfers van de 508 kent PSA ondertussen wel
- de DS9 wordt vooral als imagobuilder in de markt gezet, dat blijkt ook uit informatie die forummers op Worldscoop posten over de verkoopstrategie
Dus ik vermoed dat PSA door het delen vaneen pak onderdelen met relatief geringe volumes toch winst maakt op deze wagens.
Het is ook maar 1 acount. Hij verandert alleen steeds de gebruikersnaam. Je hoeft dus niet steeds een nieuw account te maken als je een andere nick wilt, MCDubbellu/MattCurlew/MattCurlevv/Zapito/Bird Nerd/Pourquoi/MCW !MCW zei:10. Je mag slechts met één account deelnemen aan het forum. Het is niet toegestaan van meerdere (valse) identiteiten gebruik te maken. Daniel de Dion / Legend Rick / Rush Hour etc. welke wordt het nou?
Druk vandaag?
Passchier zei:Misschien een polletje maken 'Met welke username zien we RickM het liefst?'![]()
MCW zei:Dat had andere redenen
Druk vandaag?
Cursus is net afgelopen. Nu lekker de zon/sneeuw in. Hou je het bij Rush Hour? Nogal lastig voor anderen wellicht als iemand per post zijn nickname veranderd.
DeeTwee zei:Het is ook maar 1 acount. Hij verandert alleen steeds de gebruikersnaam. Je hoeft dus niet steeds een nieuw account te maken als je een andere nick wilt, MCDubbellu/MattCurlew/MattCurlevv/Zapito/Bird Nerd/Pourquoi/MCW !MCW zei:10. Je mag slechts met één account deelnemen aan het forum. Het is niet toegestaan van meerdere (valse) identiteiten gebruik te maken. Daniel de Dion / Legend Rick / Rush Hour etc. welke wordt het nou?![]()
Cursus "Valse Namen: Internet Anonimiteit for Dummies 3.0"?
Is dat niet docent Dr Rick 'Dick' Magister? Vet!
Panamerarijder. Zijn bitch meen ik een witte 911.
MCW zei:Cursus "Valse Namen: Internet Anonimiteit for Dummies 3.0"?
Is dat niet docent Dr Rick 'Dick' Magister? Vet!
Panamerarijder. Zijn bitch meen ik een witte 911.
![]()
Tja, het is wel vaker discutabel wat jij denkt te zien (topic EQS bv.)Joop 5528328 zei:Wat is dat 'meevallertje' dan precies? Ik zie niks anders dan de discutabele vormgeving die ook al door de cammo heen te zien was.