Total Loss
Kilometervreter
Opa hey. 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
British Racing Green zei:Neen, iedereen die me verwittigde dat ik veel spijt ging krijgen na enige tijd toen het nieuwe eraf was, moet ik ongelijk geven. De A5 is zoveel meer auto dan de MX-5.
British Racing Green zei:(...)
Neen, iedereen die me verwittigde dat ik veel spijt ging krijgen na enige tijd toen het nieuwe eraf was, moet ik ongelijk geven. De A5 is zoveel meer auto dan de MX-5.
der Magistrat zei:O nee. Serieus, BRG?![]()
British Racing Green zei:der Magistrat zei:O nee. Serieus, BRG?![]()
Zo kan jij me beter herkennen bij het kruisen![]()
Elco zei:Maar... een S5 heeft toch een wezenlijk andere grille, zoals op de foto hieronder?
Persoonlijk zou ik andersom een stuk stijlvoller vinden.
British Racing Green zei:Elco zei:Maar... een S5 heeft toch een wezenlijk andere grille, zoals op de foto hieronder?
Ik heb een S5-grille overwogen, maar na de extra-uitgaven voor de velgen en het interieur werd het me toch wat te gortig als totaaluitgave.
Persoonlijk zou ik andersom een stuk stijlvoller vinden.
Die S5-grille heeft een speciale uitsparing voor het logo, dus zonder logo zie je meteen dat er iets ontbreekt.
![]()
tot mijn enorme verrassing zit de batterij niet onder de motorkap maar in de kofferbak onder de afdekking.
AsconaGT zei:Auto's met de accu achterin hebben overigens vrijwel altijd voorin het motorcompartiment wel aansluitingen van de accu zitten
AsconaGT zei:Premium is dat![]()
Dan is de Astra K ook premium, want ook daar zit de accu in de kofferbak
Sport Leicht zei:Lekker hoor zo’n S5. Juist in een cabrio is het extra genieten van de sound van een fijne 6-cilinder.
Lekker hoor zo’n S5 thumbs up. Juist in een cabrio is het extra genieten van de sound van een fijne 6-cilinder.
der Magistrat zei:Goede wateraflating op die wegen waar jij op rijdt precies. :T
Niseko zei:Ik weet niet of dat statement klopt wegens steekproef n=1, maar de MX-5 specialist die we allebei kennen, had mid november zijn 100ste (!!) MX-5 verkocht dit jaar. Daar zijn er intussen minimaal 15 bijgekomen, een absoluut recordjaar!