Action Valvoline olie, synthetisch?

A

Anoniem

Guest
Ik heb vandaag bij de Action Valvoline Motor Oil 10W40 voor mijn Lancia Ypsilon (2004) gekocht. Zeker wist ik dat het 10W40 moest zijn, maar verder had ik geen idee. ;) Een kennis vertelde mij dat ik het best half synthetische olie kon kopen. Overal op de verpakking heb ik gezocht of hier iets over te vinden is, maar ik zie het niet. Betekent het nu dat ik de verkeerde olie heb gekocht? Ik dacht door niet de goedkoopste olie te kopen dat het wel goed zou zijn, maar blijkbaar zitten er nog allerlei verschillen in.

full.jpg


full.jpg
 
volgens mij is dat inderdaad semi synthetisch wat je daar hebt. Het staat er inderdaad niet op, maar het vodoet aan allerlei standaarden.

Die fiat standaard (fiat 9.55535 d2 g2) moet je even checken of die ook van toepassing is op jou auto (staat ergens in gebruikershandleiding), zo ja, dan kun je die 100% zeker veilig daar in gooien.
 
Bij mijn weten is 10w40 altijd of nagenoeg altijd een semi syntheet. De moderne, dunnere 0w en 5w olieen zijn wel volsynthetisch.
 
Terug
Bovenaan