Spyshots: Porsche Panamera Shooting Brake
Verrassing uit Stuttgart!
In 2012 verraste Porsche vriend en vijand met de Panamera Sport Turismo, een concept-car die niet alleen weggaf hoe de nieuwe generatie Panamera er uit zou komen te zien, maar ook Porsches Shooting Break-ambities liet zien. Inmiddels zijn we 3,5 jaar verder en eindelijk lijkt de productieversie onderweg te zijn!
Onze spionagefotograaf wist zowel de nieuwe 'reguliere' Panamera als de Panamera Shooting Brake te fotograferen. Die laatste beschikt uiteraard over een verder naar achteren lopende daklijn en een rechtere bilpartij. Bovendien is de Shooting Brake voorzien van een spoiler bovenaan de achterruit.
De nieuwe generatie Panamera zal op het nieuwe MSB-platform worden geplaatst. De huidige serie werd in 2009 geïntroduceerd en kreeg in 2013 een facelift voor zijn kiezen. Mogelijkerwijs krijgen we de productieversie later dit jaar in Parijs te zien, vier jaar na de presentatie van de concept-car.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Porsche Panamera BWJ 2012 | 4.8 400PK 4S | LEER | SCHUIFDAK | BOSE | XENON | CAMERA | STOELVERW | SPORTCHRONO | 20'' VELGEN |
- 2012
- 140.080 km

Porsche Panamera 4 E-Hybrid
- 2025
- 15 km

Porsche Panamera 4.8 V8 GTS 441 PK + 360 CAMERA | SCHUIFDAK | BOSE | 20 INCH | LUCHTVERING | SPORTUITLAAT | LED
- 2014
- 121.341 km
Lees ook

Het kan nog heftiger dan de 782 pk van de Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid

Porsche Cayenne en Porsche Panamera houden brandstofmotor tot ver in jaren 30

BMW M5 vs. Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid - Plug-in powerplay

Stijliconen Mercedes CLS en Porsche Panamera als begeerlijke youngtimer: CLS geboren klassieker
