AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Peugeot 308 GTI komt in september'
39
Onlangs konden we al kennismaken met de 308 GT-Line, maar het echte topmodel komt er nog aan: de 308 GTI.
Dat hoorden we zojuist in een interview met Philip Robson, Managing Director van Peugeot Nederland.
De GTI wordt feitelijk de productieversie van de 308 R Concept (foto's). De productieauto krijgt namelijk dezelfde 1,6-liter THP benzinemotor onder de kap, goed voor 270 pk. Daarmee wordt het een concurrent voor de Seat Leon Cupra en Opel Astra OPC.
Volgens Peugeot Nederland wordt de 308 GTI in september onthuld, wat duidt op een showdebuut tijdens de IAA in Frankfurt. De snelste 308 moet dan rond de jaarwisseling bij de dealers verschijnen.
PRIVATE LEASE Peugeot 308
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Vernieuwde Peugeot 308: nieuw gezicht en nieuwe elektrische aandrijflijn
Nieuws
Nieuwe plug-in hybridetechniek voor Peugeot 308 en Peugeot 408
Achtergrond
Tweedehands Peugeot 2008 of 308 SW, wat is de voordeligste keuze?
Op Zoek Naar
Deze coupé-cabriolets koop je voor €10.000
Nieuws