Mysterieuze PSA-Opel mule bij de poolcirkel

Opel SUV spyshot
Opel SUV spyshotOpel SUV spyshotOpel SUV spyshotOpel SUV spyshotOpel SUV spyshotOpel SUV spyshotOpel SUV spyshotOpel SUV spyshotOpel SUV spyshot
Onze spionagefotograaf heeft zich geïnstalleerd in Lapland en hij hoefde niet lang te wachten voor de eerste prototypen zich aandienden. De vraag is echter: wat heeft hij hier voor vreemde vogel op de kiek gezet?

Wie naar de buitenkant van de auto kijkt, zou zeggen dat we hier met een mule van Peugeot te maken hebben. Binnenin zien we weliswaar ook een Peugeot-dashboard, maar tegelijkertijd is het stuurwiel van Citroën afkomstig.

En het wordt nog vreemder, want het Duitse kenteken vermeldt GG. Dat duidt dus op een product uit Rüsselsheim, het hoofdkwartier van Opel.

Wie een beetje graaft in het nieuws van de afgelopen tijd, komt er toch achter waarmee we hier te maken hebben. PSA en Opel gaan namelijk samen cross-overs ontwikkelen en dit lijkt dus een testexemplaar voor zo'n auto.

Vanwege het kenteken gaan we ervan uit dat dit een cross-over van Opel is. Het formaat doet vervolgens vermoeden dat onder de 2008-vermomming de techniek van de auto zit die indirect de Zafira gaat opvolgen. Opel heeft namelijk aangegeven de opvolger van die auto minder MPV-achtig en meer cross-over moet worden, om beter in te spelen op de huidige markt.

Het motorenpalet van Opel is behoorlijk vers en dus verwachten we in elk geval de 1,6-liter turbobenzinemotor en de 1,6- en 2,0-liter turbodiesels onder de kap.

Waarschijnlijk start de productie van de definitieve auto op z'n vroegst eind 2016.

PRIVATE LEASE Opel

Lezersreacties (21)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.