Al 7 jaar de bezitter van deze clio. Rijdt op dit moment nog uitstekend. Enige probleem nu is dat de de auto slecht op temperatuur komt. Bij stationair draaien komt de meter olietemperatuur netjes in het midden. Beneden de 10 graden zakt ie dan weer snel 2 streepjes.Waarschijnlijk defecte thermosensor ofzo.
Tot nu toe kleine beurt gehad na 20.000 km(150 EURO) Na 45.000 km dan de grote beurt(300 euro).
Grootste kosten tot nu toe de 490 euro voor een nieuwe distributieriem. Geadviseerd werd na 5 jaar, ik heb m na 6 jaar vervangen door renault dealer.
PROBLEMEN TOT NU TOE.
In het eerste jaar tot 2 keer toe kapotte bobine. uiteindelijk 4 nieuwe geplaatst onder garantie.
na 4,5 jaar nieuwe accu geplaats omdat de oude dood was. Op huisadres vervangen door Renault en Route. kosten 100 euro.
Enkele keer wat kleine problemen gehad, niet in 1 keer starten, gas blijft hangen. Waarbij lampje motormanagement een paar dagen blijft branden. Maar gaat vanzelf over.
2 keer naar apk geweest nu zonder problemen. slechts nieuwe ruiterwisserbladen en lampje parkeerlicht.
wel na 75.000 km 4 bandjes er op laten zetten bij kwikfit.
Pas geleden op 85.000 km de koelvloeistof laten vervangen.
De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. Sanoma Media Netherlands B.V. (“Sanoma Media”) kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor de inhoud of eventuele gevolgen ervan. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen. Het is niet toegestaan zonder toestemming van Sanoma Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.
Gebruikers geven Sanoma Media een wereldwijde, niet-exclusieve, royaltyvrije, overdraagbare licentie (met het recht tot sublicentie) voor het commercieel gebruik, de verveelvoudiging, de verspreiding, het maken van afgeleide werken, het tonen en uitvoeren van de gebruikersbijdragen in verband met de verlening van de diensten en anderszins in verband met het aanbieden van de website www.autoweek.nl en aanverwante activiteiten van Sanoma Media, waaronder publicatie in print en het promoten en verder verspreiden van de website (en daarvan afgeleide werken waaronder in print), in welke media-formats en via welke mediakanalen dan ook.
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid.
Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen krijgt een review een waardering in het overzicht.
Gedragsregels AutoWeek.nl:
Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins
kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier
lastig vallen.
Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan.
Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke
toestemming van die persoon is niet toegestaan.
Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder
toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing,
verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.