Brabus blijft bescheiden bij Mercedes A-klasse
Normaal gesproken kun je Brabus wel om een boodschap sturen als het om serieus tuningswerk gaat. Bij de Mercedes A-klasse houden de Duitsers het (helaas) opmerkelijk beschaafd.
Wat heet. Eigenlijk is er helemaal niets bijzonders aan deze A-klasse behalve dat-ie rood is en er in zwarte letters Brabus op de zijkant staat. Het 'nieuws' betreft hier de lichtmetalen wielen. De Duitse tuner biedt namelijk de keuze uit een vijftal designs in de maat 18 of 19 inch. Op de foto's zijn de Monoblock F spaakwielen met 'Liquid titanium' afwerking gemonteerd. Volgens Brabus rollen die het fijnste wanneer er banden in de maat 235/35R19 omheen liggen.
Hopelijk komt Brabus binnenkort nog met een serieus aangepakte A-klasse want hier worden we niet warm van. Wellicht dat Mercedes zelf snel met het goede voorbeeld komt in de vorm van een A 45 AMG met dik 300 pk.
PRIVATE LEASE Mercedes-Benz A-klasse
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Mercedes-Benz A-klasse 220 AUT7 35AMG-PAKKET 285PK PANODAK LEDER CAMERA DIGI-DASH APPLE-CARPLAY LED LMV-19INCHE PDC
- 2019
- 156.850 km

Mercedes-Benz A-klasse 180 Premium Plus | PANO | MEMORY SEATS | AMG | AMBIENCE
- 2020
- 95.740 km

Mercedes-Benz A-klasse 180 CDI Ambition PANODAK LEDER NAVI AIRCO LED LMV PDC
- 2015
- 162.713 km
Lees ook

Mercedes-Benz verplaatst productie A-klasse naar Hongarije

Mercedes-Benz A-klasse mag nóg langer blijven

Gebruikte Mercedes-Benz A-klasse zonder AMG-pakket significant goedkoper

De oldskool sleeper sterft uit: deze zijn er nog wel

