Mogelijke samenwerking BMW en Hyundai
BMW en Hyundai zijn volgens meerdere anonieme bronnen in gesprek over een mogelijke samenwerking. Het zou gaan om een 'veelomvattende samenwerking' waaronder de ontwikkeling van motoren. "De gesprekken bevinden zich in een vroeg stadium", aldus een anonieme bron tegen Reuters. Zowel BMW als Hyundai ontkennen deze gesprekken.
Het Duitse Automobil Production wist eerder te melden dat BMW het Zuid Koreaanse Hyundai met één tot twee miljard euro zou bijstaan voor het ontwikkelen van een nieuwe motorenfamilie. BMW zelf heeft in maart aangegeven bezig te zijn met de ontwikkeling van een nieuwe serie drie-, vier- en zescilinder benzine- en dieselmotoren.
Hyundai zou hiermee de vierde samenwerkingspartner van het merk worden. BMW werkt momenteel al samen met PSA (Peugeot en Citroen), Toyota, Daimler (Mercedes Benz) en is in onderhandeling met General Motors.
PRIVATE LEASE BMW
Had je deze auto's al gezien?

BMW 118i/136pk Executive Automaat|2017|NAP|Navi|Led|Cruise|Clima|PDC|Bluetooth|16" LMV
- 2017
- 125.984 km

BMW 1-serie Coupé 120i High Executive | Orig. NL |
- 2012
- 80.485 km

BMW 3-serie Touring 318i Facelift Corporate Lease High Executive, LED koplampen, Full leder, Elec. achterklep, 19inch
- 2017
- 232.667 km