Honda CR-V is helemaal klaar

Honda CR-V
Honda CR-VHonda CR-VHonda CR-VHonda CR-VHonda CR-VHonda CR-V
Voor het eerst hebben we foto's waarop de nieuwe Honda CR-V al kant-en-klaar te zien is. In Europa moeten we nog wel een jaartje wachten voordat –ie in de showroom staat.

We staan aan de vooravond van de LA Auto Show. Daar beleeft de Honda CR-V zijn werelddebuut. Kort daarop gaat hij in de VS al in de verkoop. Logisch dus, dat de eerste exemplaren al helemaal klaar zijn en gewoon te zien zijn in het Amerikaanse straatbeeld.

In Europa staan de zaken er nog anders voor. 'Onze' versie van de CR-V is nog niet klaar en verschijnt dan ook pas aan het einde van volgend jaar of in het begin van 2013 op de markt. Over het motorenaanbod is nog niets bekend, maar we hopen dat Honda tegen die tijd al zijn downsize-motoren klaar heeft, die nu bijvoorbeeld aan de neus van de nieuwe Civic voorbijgaan. Dan is deze pionier in de klasse van de midi-SUV helemaal klaar om het op te nemen tegen de Europese en Koreaanse concurrentie.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (47)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.