Honda CR-V is helemaal klaar
We staan aan de vooravond van de LA Auto Show. Daar beleeft de Honda CR-V zijn werelddebuut. Kort daarop gaat hij in de VS al in de verkoop. Logisch dus, dat de eerste exemplaren al helemaal klaar zijn en gewoon te zien zijn in het Amerikaanse straatbeeld.
In Europa staan de zaken er nog anders voor. 'Onze' versie van de CR-V is nog niet klaar en verschijnt dan ook pas aan het einde van volgend jaar of in het begin van 2013 op de markt. Over het motorenaanbod is nog niets bekend, maar we hopen dat Honda tegen die tijd al zijn downsize-motoren klaar heeft, die nu bijvoorbeeld aan de neus van de nieuwe Civic voorbijgaan. Dan is deze pionier in de klasse van de midi-SUV helemaal klaar om het op te nemen tegen de Europese en Koreaanse concurrentie.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Honda CR-V 2.0 e:PHEV Advance Tech ILLUMINATION PACK|Nu met tijdelijk financieringsaanbod 5,99%
- 2024
- 60.541 km

Honda CR-V 2.0 AWD Elegance CRV 4wd automaat navigatie -parking- XENON/ACHTER SPOILER//12 MAANDEN BOVAGGARANT/VOLLEDIG ONDERHOUDEN
- 2013
- 95.817 km

Honda CR-V 2.0 Hybrid Elegance Automaat | Navi | LED | Camera
- 2021
- 30.020 km
