Autonieuws  |  Land Rover DC 100 is voorbode nieuwe Defender

Land Rover DC 100 Concept
31 augustus 2011  |  07:43  |  Tekst:

De Land Rover Defender is een icoon waarvan je kunt blijven denken dat hij voor altijd op de prijslijst blijft staan. Maar het Engelse merk laat met deze DC 100 Concept nu definitief zien dat er wel degelijk concrete plannen voor een opvolger zijn.

Het belangrijkste nieuws is misschien nog wel de mededeling in het persbericht dat Land Rover de intentie heeft om in 2015 een Defender-opvolger op de markt te brengen. Want deze concept-car is op zichzelf niet klaar voor productie, meldt Land Rover: "Deze DC 100 Concept is het beginpunt van een project van vier jaar om de Defender op te volgen."

Het is bijvoorbeeld nog niet duidelijk op wat voor platform de nieuwe Defender komt te staan. Het maken van een nieuw platform is natuurlijk een optie, maar tegelijkertijd erg kostbaar. Het is dus een mogelijkheid dat de toekomstige Defender op een Discovery-platform komt te staan.

Liefhebbers kunnen gerust zijn. "We zijn ons bewust van het erfgoed van de Defender," vervolgt Land Rover. "Maar tegelijkertijd gaan we ons uiterste best doen om de nieuwe Defender te laten voldoen aan de eisen die de markt in de 21e eeuw aan dergelijke auto's stelt."

De Land Rover DC 100 Concept debuteert op de IAA in Frankfurt. De persdag van die autoshow heeft plaats op 13 september.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

Iveco Massif-Land Rover Defender
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep