Mercedes E-klasse ook als zesdeurs

Binz Limousine
Binz LimousineBinz LimousineBinz LimousineBinz LimousineBinz LimousineBinz LimousineBinz LimousineBinz LimousineBinz LimousineBinz LimousineBinz OmnielBinz Omniel
Binz is al decennialang bekend als Mercedes-ombouwer. Ook de nieuwe W212 ontsnapt niet aan een verlengingsbehandeling en bovendien heeft Binz 'm ook tot begrafenisauto omgebouwd.
Binz uit het Duitse Lorch heeft al sinds 1936 ervaring met het ombouwen van Mercedessen. Binz Benelux is gevestigd in Oss en levert de auto's in ons land. Het onderhoud en de garantie gaan via het normale Mercedes-dealerkanaal.
De nieuwste creatie van Binz is deze 5,98 meter lange, zesdeurs limousine op basis van de nieuwe E-klasse. Die is leverbaar in achtpersoonsuitvoering met drie zitrijen, tegenover elkaar geplaatste zitrijen of, in het geval van de VIP-uitvoering,  twee zitplaatsen met een scheidingswand. De ombouw is leverbaar in combinatie met de 250 CDI BlueEfficiency diesel, de 350 CGI BlueEfficiency benzineversie of de E500 met zijn dikke V8. Met de limousine richt Binz zich op taxiondernemingen, luxueuze hotels en begrafenisondernemingen.
Verder heeft Binz van de W212 ook twee modellen begrafenisauto in de catalogus staan. De eerster is de 5,70 meter lange Otheos, die een driedeurs is. Medio dit jaar komt daar de vijfdeurs Omniel bij, die een lengte heeft van meer dan zes meter. De begrafenisauto is altijd voorzien van de E250 CDI in combinatie met een automatische transmissie.
Overigens heeft Binz ook een uitvaartversie van de CLS in het assortiment.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (51)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.