Autonieuws  |  Antonov: Saab-fabriek in Rusland

Saab-stand in Genève | Foto: ANP/AFP
31 maart 2010  |  09:12  |  Tekst:

Vladimir Antonov, voormalig grootaandeelhouder bij Spyker, beweert dat er een Saab-fabriek in Rusland wordt gepland.

Vladimir Antonov verklaart in de Moskow Times dat hij verwacht dat er binnen een maand een principeakkoord ligt over de vestiging van een Saab-fabriek in Rusland. Het zou gaan om een assemblagefabriek in Kaliningrad, aan de Baltische zee, waar zo’n 10.000 auto’s per jaar kunnen worden gemaakt.
Antonov was grootaandeelhouder in Spyker. Toen de overname van Saab door General Motors tot stand kwam, moest hij het veld ruimen voordat de Amerikanen akkoord gaven voor de deal. Er zouden twijfels zijn over zijn zakelijke kwaliteiten.
Intussen is Victor Muller bezig de fabriek in Trollhättan nieuw leven in te blazen. Tijdens een toespraak in Parijs verklaart hij dat hij aan het einde van het jaar hoopt vijfhonderd extra mensen aan het werk te hebben. Daarmee komt het totale aantal personeel op zo’n vierduizend mensen. Vorig jaar zijn in de fabriek 20.000 auto’s gemaakt en werden er 39.000 Saabs wereldwijd verkocht. Dit jaar moet de productie in Trollhättan bestaan uit iets meer dan 50.000 auto’s.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK MULTITEST

Audi A6 3.0 TFSI quattro - BMW 535i - Mercedes-Benz E 350 CGI BlueEFFICIENCY - Saab 9-5 2.8T V6 XWD
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep