Autonieuws  |  Citroën Survolt Concept schittert in Genève

Citroën Survolt concept
2 maart 2010  |  09:00  |  Tekst:

Herinnert u zich de Citroën Revolt Concept nog? Het Franse merk onthult op de Autosalon van Genève een nog veel spannender vervolg: de Survolt Concept.

Op het moment van schrijven hebben we naast deze twee schetsen nog geen details van de Survolt. Volgens de beknopte informatie die we hebben, is dit de atletische variant van de Revolte. De Survolt is ’een combinatie van haute couture glamour en de sensatie van snelheid’.
Een half jaar geleden toonde Citroën de Revolte Concept op de IAA in Frankfurt. Die Revolte is een plug-in hybride, die zowel door de verbrandingsmotor als door een elektromotor kan worden aangedreven. De accu’s van de Revolte kunnen bovendien extern worden opgeladen.
Behalve de Survolt Concept toont Citroën op de Autosalon van Genève ook de DS High Rider Concept, de DS3 Racing en de C3 Picasso met e-HDi dieselmotor. Die biedt een dak met zonnecellen, ecologisch verantwoorde materialen en een start-/stopsysteem.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep