De basisversie heeft standaard onder andere airconditioning, lederen stuurwiel, centrale vergrendeling en elektrisch bedienbare voorportierruiten, elektrisch bedienbare en verwarmbare buitenspiegels en Hill Start Assist. De voorstoelen zijn voorzien van wegklapbare tafeltjes.
Een treetje hoger op de 5008-ladder vinden we de ST. Die voegt het volgende aan de uitrusting van de SR toe: Climate control, automatische ruitenwissers, automatische inschakelend dimlicht, elektrisch inklapbare buitenspiegels, elektrische ramen en elektrisch bedienbare kindersloten in de achterportieren, radio/CD speler met MP3, cruise control en mistlampen vóór. De meerprijs van de ST-uitrusting is 1900 euro.
Het ST-uitrustingsniveau is ook te combineren met de 1.6 THP-motor (156 pk), dan komt de prijs op 29.550 euro. De duurste 5008 is de ST 2.0 HDiF, die beschikt over een 150 pk sterke turbodiesel. De prijs van die versie is 33.150 euro. Peugeot introduceert de 5008 in november op de Nederlandse markt.






