AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 500 Rosa in het land
106
Fiat brengt een wel heel speciale versie van de 500 op de markt. Het kleine Fiatje was al nooit een auto voor echte kerels, maar een duidelijker vrouwenauto dan de Rosa-versie zijn we nog niet eerder tegengekomen.
Overduidelijk geïnspireerd op de Barbie-versie van de Fiat 500 brengen de Italianen nu de Rosa-versie van de rugzakje-nieuwe-stijl op de markt. In totaal zijn er zeshonderd gebouwd en de Nederlandse dealers hebben er honderd besteld. Een AutoWeek-lezer kwam gisteren een trailer vol tegen. Dit is een roedel Rosa's die is bedoeld voor verhuurder Hertz; die neemt er in totaal 25 in ontvangst.
Eerder kon autoweek.nl als eerste de specificaties van de 500 Rosa melden. De roze 500 staat in de Start&Stop-uitvoering voor 15.995 euro in de prijslijst. Een Dualogic-automaat kost niets extra en voor een Lounge-uitvoering komt er 1.300 euro bovenop.
Naast zijn bijzondere exterieurkleur heeft de Rosa als extra's roze vloermatten en een roze omhulling van de sleutel. De roze 500 is er alleen met de 69 pk sterke 1,2-liter benzinemotor.
PRIVATE LEASE Fiat 500
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Vergelijkende test
Eerst maakten ze iedereen mobiel, nu iedereen vrolijk - Fiat 500 vs. Mini 850
Nieuws
Nieuwe Fiat 500 Hybrid onthuld: nog dit jaar in productie
Nieuws
Net als met Nio's kun je ook met een Fiat 500e een lege accu wisselen voor een volle
Nieuws
Bewezen door vulhals en pook: dit is de Fiat 500 op benzine!
Autotest