Laatste Volvo S60 geproduceerd

Volvo S60 productie in Gent
In Gent is gisteren de laatste Volvo S60 geproduceerd. Het model wordt volgend jaar afgelost door een nieuwe S60.
In het Belgische Gent is gisteren de laatste Volvo S60 gemaakt. Hij is een saffierzwart exemplaar met vijf cilinders die gaat naar een Taiwanese klant. Vanaf 2000 heeft Gent 578.292 S60's geproduceerd.
De nieuwe S60 wordt nog ontwikkeld. In 2010 gaat de auto in Gent in productie. Eerder dit jaar hebben we al een voorproefje gezien van het model in de vorm van een concept car. De komende weken worden in de fabriek de productielijnen omgebouwd om ze geschikt te maken voor het nieuwe model.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (30)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.