Autonieuws  |  Rolls-Royce Phantom gefacelift!

Rolls-Royce Phantom facelift
16 februari 2009  |  13:26  |  Tekst:

Zelfs een edele Rolls-Royce ontkomt niet aan een aardse zaak als een facelift. Voor het nieuwe modeljaar is zowel het uiterlijk als het chique interieur fijngeslepen.

Met hun uiterlijke wijzigingen lopen de Phantom en de Phantom Extended Wheelbase meer in de pas met hun modernere broers: de Coupé en de Drophead Coupé. De sedans hebben een gestroomlijndere voorbumper gekregen en wat afgeslankte grille die overigens nog steeds van staal is. Verder zijn er voortaan met LED verlichte deurgrepen en de 21 inch aluminium wielen zijn voortaan standaard.
De achterpassagiers hebben voortaan de beschikking over een aux-aansluiting die is verbonden met de 12 inch monitors. De deurlijsten zijn vernieuwd en voorzien van verbeterde handgrepen. In de C-stijl is er een nieuw type leeslamp dat beter te richten is. In het portier zijn voortaan verder de bediening voor de climate control achterin, de volumeregeling en de raambediening ondergebracht. De productie van de verbeterde Phantom start in het voorjaar.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep