Autonieuws  |  Niet alle nieuwe diesels Mazda 6 naar Nederland

Mazda 6 SportBreak
18 november 2008  |  08:59  |  Tekst:

Mazda heeft drie nieuwe dieselversies voor de 6, maar de lichtste variant van de 2.2 CiTD komt niet naar Nederland. Dat betekent dat de huidige 2.0 CiTD met 140 pk bij ons leverbaar blijft, naast de 2.2 CiTD 163 pk en 2.2 CiTD 185 pk.

Ten opzichte van de 2.0 CiTD is de 2.2 CiTD voorzien van een langere slag, en de nieuwe motor heeft een balansas. Ook het verbeterde commonrailsysteem met een hogere inspuitdruk zorgt ervoor dat er uit de viercilinderdiesel vermogens tot 185 pk en een trekkracht tot 400 Nm komen. Mazda levert het blok in drie vermogensvarianten, maar de standaardversie met 125 pk komt niet naar ons land. Daarvoor in de plaats blijft de ’oude’ 2.0 CiTD leverbaar die met 140 pk wat vermogen betreft nog prima meekan. Hoe de nieuwe 2.2 diesels rijden leest u volgende week in AutoWeek. In het voorjaar worden de 2.2 CiTD Mid Power en de 2.2 CiTD High Power in Nederland leverbaar.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK TRIOTEST

Mazda 6 - Subaru Legacy - Suzuki Kizashi
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep