Schakelen in een pan soep

A

Anoniem

Guest
Gaat om een Polo 6n2 met de 1.4 16v. Schakelen voelt alsof je in een pan soep roert en is dus een beetje gokken of je de goede versnelling inzet. Verder geen bijgeluiden en als hij in de versnelling zit, is er ook niets vreemds aan de hand. Koppeling pakt verder ook goed op zonder bijgeluiden. Zijn dit de schakelkabels die gesteld moeten worden?
 
Klopt, de schakelstangetjes zijn dermate versleten dat het idd lijkt alsof het erwtensoep is. Op de sloop zijn er nog genoeg te krijgen voor een prikkie, installeren is mits je een brug hebt makkelijk te doen.
 
Helaas geen brug. Had al iets gelezen dat de uitlaat en hitteschild los moeten? Merk overigens daarnaast bij warme motor als ik hem van zijn 4 in zijn 5 zijn, je een kort piepend geluidje hoort of zo zodra je hem uit zijn 4 haalt. Kan dat hier ook mee te maken hebben? Schakelen zelf gaat wel prima, maar als het wat strakker kan, zou dat toch wel prettig zijn.
 
Terug
Bovenaan