Ruitenvloeistof in Koelvloeistof Reservoir.

Guest
Beste Lezers,

Ik hoop dat jullie mij wat beter kunnen informeren.
Ik heb ruitenvloeistof "zomervloeistof roze van de shell" ( circa 50ml ) in mijn koelvloeistof reservoir gedaan.

Nu is de vraag.....

Kan dit kwaad?
 
Een kopje of een liter? En was je koelvloeistof onder peil of zit je reservoir nu vol tot de dop? Teveel komt er vanzelf uit, maar ik denk vooral dat het slecht is voor de anti-corrosieve werking als je er een litertje ingegooid hebt, voor kook- en vriespunt zal het wel loslopen.

Koelvloeistof in je ruitenwisservloeistofreservoir is een stuk vervelender 😡
 
Nee, dit kan geen kwaad. De hoeveelheid ( 0,05 liter) is dermate gering, dat de eigenschappen van de koelvloeistof niet aangetast worden. Daarbij bezit ruitensproeier vloeistof ook reinigende en anti corrosieve eigenschappen.

Ik zou er niets aan doen. Gewoon laten zitten.
 
Het ging echt om circa 50 mililiter.

Mijn koelstof reservoir zit nu iets boven Full.
 
Nee, op het totaal maakt dit niet veel uit.

Ik heb het tegenovergestelde eens meegemaakt, niet prettig als je op de snelweg je voorruit sproeit en dan niets meer ziet.
 
Terug
Bovenaan