En daarna had je ineens de waterlekkage?

(was de andere kant, i know)
Heb je het deurmechanisme wel uit eenzelfde auto aan dezelfde kant gehaald?
Alleen die van een 6N en 6N2 met hetzelfde aantal deuren zullen goed passen. Al het andere wat er op lijkt past niet.
Wat betreft de tik. Op welk moment hoor je dat? direct na het indrukken van de knop. Alleen boven of alleen onder of maakt de positie van het raam niet uit? Of is het juist op een bepaald punt dat je het hoort?
Meest logische oorzaak is dat de kabels van het mechanisme niet met het middelste klemmetje zijn vastgezet aan de deur. Dit kan komen omdat het klemmetje niet meer functioneert en uit de deur plopt. Ik heb dit vervangen voor een ruim zittende ty wrap, omdat zelfs een nieuw klemmetje niet bleef zitten waar die hoorde.
Kabels kunnen nog enigszins bewegen (moeten ze kunnen) maar blijven wel van de ruit af. Klik was bij mij toen verholpen.
Overigens is een aftermarket mechanisme vaak ook niet echt passend. Dis als je de pech hebt dat je dat hebt gekocht, zou je dat ook kunnen merken.
Het monteren van die ruitmechanismes is sowieso prutwerk.