Afstandsbediening centrale vergrendeling inbouwen Hyundai i10 1.2i?

Guest
Hoi!

Mijn moeder heeft onlangs een tweedehandse Hyundai i10 1.2 gekocht, zonder afstandsbediening voor de centrale vergrendeling.
Nu wil zij dit graag laten inbouwen maar zij weet totaal niet waar zij moet beginnen.

Bij de dealer kost dit al gauw een kleine 400 euro en zij wil graag voor de goedkoopste oplossing gaan.
Is er een pakket op de markt om dit zelf in te bouwen? En zo ja, is dit een beetje makkelijk te doen?

Mijn moeder is namelijk niet heel technisch aangelegd en zij hoopt dit zelf te kunnen doen, of eventueel door iemand anders maar dan moet het een niet al te moeilijke opgave zijn.

Heeft iemand hier tips/advies/suggesties voor?

Alvast bedankt!
 
Op eBay koop je een setje voor 10 tot 15 euro
Het inbouwen is vooral veel uitzoekwerk vooraf en je hebt wel wat inzicht nodig.
Maar ik zie het de gemiddelde moeder niet even doen, maar wellicht is het een leuk klusje voor jou
 
https://www.winparts.nl/sensoren-elektronica/centrale-deurvergrendeling/c390/deurvergrendelingsmodule-afstandsbediening-lt052/p105991.html
 
Christ70 zei:
https://www.winparts.nl/sensoren-elektronica/centrale-deurvergrendeling/c390/deurvergrendelingsmodule-afstandsbediening-lt052/p105991.html

Dat is duur

Ik heb deze gekocht
 
Terug
Bovenaan