Video  |  Klokje rond - Nissan Figaro

 
plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
7 oktober 2010
Grappig karretje niet? Nooit gezien zegt u? Dat zou heel goed kunnen. Het is een Nissan! Het merk dat naam maakte met auto’s als de Almera, Primera en Micra. Geen types waarvan je posters boven je bed zou hangen. Hoe anders is dat met de Figaro. Al heel lang voordat Europese autofabrikanten op de retro-toer gingen, zette Nissan dit innemende karretje op de planeet. Liefhebber Rob Janssen is dan ook zwaar verliefd op zijn zwarte klassieker.
Lees het volledige Klokje Rond verslag
 
 

Unieke Sneak Preview van de Peugeot 208 (Advertorial)

Nieuw: De Peugeot 208. Medio april in de showroom, nu al te bewonderen.   Lees verder
  Peugeot 208 Teaser
21-02-2012
Nieuws
Renault Alpine - illustratie Varicak
 
21-02-2012
Occasions
BMW 316i
 
20-02-2012
Occasions
Plymouth Prowler
 
19-02-2012
Occasions
Mazda RX-7 - 1989
 
17-02-2012
Autotests
Ford Focus
 
17-02-2012
Nieuws
Reportage Maybach
 
16-02-2012
Autotests
hyundai i30
 
15-02-2012
Specials
911stedentocht
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Gerelateerde video's

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep