Pre-productie Tesla Model 3 laat interieur zien
Dashboard blijft zeer minimalistisch
In de Amerikaanse staat Californië worden bij de vleet pre-productieversies van de Tesla Model 3 gespot. Hoewel de auto mede daardoor qua uiterlijk geen grote verrassingen meer in petto heeft, was het interieur nog redelijk in nevelen gehuld. We kregen namelijk al eens eerder een kleine inkijk in het interieur van de nieuwe Tesla, maar een gesloten raam verhinderde ons van een duidelijk beeld. Daar komt nu verandering in. Thomas Preisler deelde deze foto's via een fanpagina op Facebook met de wereld. Daarop is te zien dat Tesla ook bij het dashboard duidelijk trouw is gebleven aan de conceptauto.
We zien een zeer minimalistisch dashboard met centraal een groot scherm. Het lijkt erop dat alles (op de hendels achter het stuur na) zich laat bedienen via dat scherm. In de middentunnel ontwaren we niks anders dan een opbergvak en twee bekerhouders. Een opening over de hele breedte van het dashboard lijkt dienst te doen als ventilatierooster. Dat werd in februari al beweerd door Jalopnik.
PRIVATE LEASE Tesla Model 3
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Tesla Model 3 LONG RANGE AWD 75kWh/ ELEKT. KLEP/ WARMTEPOMP/ STUURVERWARMING/ ALL-BLACK KLEURSTELLING
- 2021
- 101.064 km

Tesla Model 3 Performance AWD 75 kWh enhanced autopilot 462 pk dual motor 360 cam memory seats panodak
- 2020
- 133.500 km
![Tesla Model 3 Standard RWD Plus FACELIFT [ WIT LEDER+WARMTEPOMP+AUTOPILOT+18" LMV+PREMIUM AUDIO ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/58388648/0-dfa07b9319b6f84cd8016f1c038d47b1.jpg)
Tesla Model 3 Standard RWD Plus FACELIFT [ WIT LEDER+WARMTEPOMP+AUTOPILOT+18" LMV+PREMIUM AUDIO ]
- 2021
- 49.543 km
Lees ook

Tegen de Mazda 6e bewijst Tesla Model 3 dat het behalve goede EV ook een goede auto is

Tesla Model 3 – 2019 – 170.131 km - Accudegradatietest

Tesla Model 3 ook als goedkopere Standard

Tesla's Model 3 en Model Y krijgen nieuwe accu's en meer rijbereik

