Eerste spyshots gefacelifte Alfa Romeo Mito
'Nieuw' Alfa Romeo vergeet de oudgedienden niet
Met Alfa Romeo's recente claim dat 'echte Alfa's achterwielaandrijving horen te hebben', zag het er niet echt goed uit voor de voorwielaangedreven Mito. Te meer omdat in een productplanning voor de toekomstige auto's van het merk nadrukkelijk géén B-segmenter meer te zien was.
Maar het blijkt dat de Italianen hun instapmodel toch niet zijn vergeten. Onze spionagefotograaf stuurde ons namelijk foto's van deze gecamoufleerde Mito.
De vormen geven duidelijk prijs dat dit geen volledig nieuwe auto is, maar slechts een facelift van de bestaande Mito. Het zou de tweede facelift worden, want de in 2008 gelanceerde auto kreeg in 2013 ook al een opfrisbeurt.
Het is niet duidelijk of er bij de facelift ook volledig nieuwe motoren beschikbaar komen. In ieder geval verwachten we viercilinder benzine- en dieselmotoren. Het is volgens de Italiaanse media nog even afwachten of de Twinair-tweecilinder ook weer terugkeert in de Mito.
We vermoeden dat deze vernieuwde Mito ergens in 2016 het levenslicht ziet.