Citroën Cactus M *update: niet* uitgelekt

Internet bederft Méhari-pret Citroën

Citroën Cactus M
Citroën wilde zorgvuldig de spanning opbouwen richting de lancering van de Cactus M, maar helaas: het feestnummer is voortijdig op internet beland.

Citroën legde vooraf nadrukkelijk de link met de Méhari, maar liefhebbers van die auto worden enigszins teleurgesteld. De Cactus M is namelijk meer een pick-up dan een echte cabrio.

We zien op deze definitieve afbeelding dat de M een dak heeft dat mogelijk afneembaar is, zodat de inzittenden toch het cabriogevoel hebben. En wellicht dat de auto net als de C3 Pluriel nog veel meer afneembare carrosseriedelen heeft, waardoor het Méhari-gevoel wel degelijk aangewakkerd kan worden.

Er is nog geen officiële informatie over de Cactus M, dus we weten niet wat Citroën onder de kap van de concept-car stopt. De Cactus M is in ieder geval te bewonderen op de IAA in Frankfurt, die vanaf 15 september z'n deuren opent.

*Update: in een Spaanse krant is een foto gepubliceerd van een fotoshoot met de Cactus M. Daarop zien we de auto in de verte inderdaad zonder dak staan.*

*Update 2: de afbeelding blijkt niet van Citroën zelf afkomstig, maar een illustratie van een Citrofiel*

Lezersreacties (85)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.