AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Dinsdag rijdt politie weer langzaam
67
Politiemensen demonstreren dinsdag opnieuw voor een betere cao. Zij gaan met grote aantallen politieauto's de snelweg op met een snelheid van slechts 60 kilometer per uur.
De actie vindt ditmaal plaats op vier plekken tegelijk: in de regio's Tilburg/Vlissingen, Urk/Lelystad, Groningen/Hoogeveen en Eindhoven/Den Bosch.
De acties worden tussen 09.00 en 12.00 uur gehouden, op de snelwegen A58, A6, A28, A67, A2, A59 en A50. ,,Gaandeweg de ritten zullen steeds meer politiewagens zich bij de colonnes voegen; op de terugweg zullen steeds meer actievoerders afslaan en daardoor de colonne geleidelijk weer doen verdwijnen'', aldus politievakbond ACP maandag. ,,De politiebonden nemen alle noodzakelijke maatregelen om te zorgen dat de verkeersveiligheid op geen enkele wijze in gevaar komt.''
De politie hield vorige week donderdag al een soortgelijke actie op de A12.
Lees ook
Vergelijkende test

Nieuwer is niet direct beter, bewijzen de Suzuki e Vitara en Peugeot e-2008
Achtergrond

Deze auto's delen deuren
Achtergrond

Verzwijg je zaken bij afsluiten autoverzekering dan kun je op zwarte lijst komen
Bandentest

Dit zijn beste ultrasportieve banden, zeker wanneer je een 'breedset' zoekt
Nieuws
