AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Illegaal tankstation in huis
29
Bij een huis in Drunen is dinsdag een primitief illegaal tankstation ontdekt. Het vermoeden bestaat dat er regelmatig illegaal diesel werd verkocht, vertelde een gemeentewoordvoerder woensdag.
Vanuit een bovengrondse tank kon diesel getankt worden. Bovendien stonden er grote plastic containers met diesel opgeslagen. In totaal werd 19.000 liter diesel afgevoerd.
De eigenaar beschikte niet over de juiste vergunningen. Hij is woensdag verhoord en ontkent dat er door anderen werd getankt.
De politie en douane gaan de zaak verder onderzoeken.
Lees ook
Test: Renault 4 – Vier is meer dan vijf
Nieuws
Tesla Model 3, Kia EV3, Dacia Bigster e.a. aan gort gereden door Euro NCAP
Nieuws
BYD Dolphin Surf is nog goedkoper dan een Dongfeng Box
Nieuws
Fiat Tris: drie wielen, elektrisch én ontzettend praktisch
Nieuws