AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Dacia komt met Lodgy en Dokker Stepway
15
Wie z'n Sandero van een ruiger sausje wil voorzien, bestelt bij Dacia de Stepway-uitvoering. Vandaag krijgen we te horen dat het Roemeense budgetmerk meer Stepways voor ons in petto heeft.
De Sandero krijgt in Stepway-uitmonstering de beschikking over nieuw bumperwerk, skidplates, mistlampen, dikkere wielkasten en dakrails. De Roemeen lijkt daarmee bestendig voor avonturen naast de weg, maar in feite gaat het puur om uiterlijk vertoon.
Toch oogt de Sandero Stepway stukken vlotter dan z'n reguliere broertjes, en Dacia heeft dat gemerkt in de verkoopaantallen. Op de autosalon van Parijs volgende maand zal Dacia namelijk twee nieuwe Stepways presenteren. Zowel de Lodgy als de Dokker zullen daar in een stoerder jasje komen te staan - een bijzondere keuze. We zijn zeer benieuwd hoe het duo eruit komt te zien. Nog even geduld!
PRIVATE LEASE Dacia
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Autotest

Test Dacia Sandero Stepway Eco-G 120 Automaat - Sandero op LPG is in alles goedkoop
Nieuws

Oranje boven met deze occasions van Audi, Suzuki en Dacia

Test Dacia Spring Electric 100 Extreme - Spring sprong vooruit
Duurtest

Zo komt de Dacia Jogger uit de 100.000 kilometertest
Nieuws





