AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Helers van gestolen auto's opgepakt
47
In een loods in Voorthuizen op de Veluwe heeft de politie maandagavond twee mannen betrapt die gestolen auto's zouden helen.
De mannen waren in de loods aan het sleutelen toen de politie na een tip binnenviel.
Een man uit Zeist belde de politie, omdat zijn gestolen auto in de loods in Voorthuizen zou staan. Dat bleek inderdaad het geval, en de politie vond nog twee als gestolen opgegeven auto's. De arrestanten zijn een 20-jarige man uit Zeist en een 22-jarige man uit Driebergen. Zij zitten nog vast. De politie onderzoekt of ze meer gestolen auto's hebben doorverkocht.
Lees ook
Autotest

Test: Xpeng G9 - Zonder drama, voortaan met LFP-accu's, in 4,2 sec naar de 100
Autotest

Test Mitsubishi Grandis - Renault-techniek, Mitsubishi-look, verrassend zuinig
Praktijkervaring

Praktijkervaring Skoda Kodiaq (2024-): Eigenaren beoordelen hun veelzijdige hybride SUV
Achtergrond

Menig BX-rijder zal moeite gehad hebben met duurdere Citroën Xantia en de ZX met stalen veren
Praktijkverbruik
