Volkswagen e-load Up als Follow Me-auto

Volkswagen e-load Up luchthaven
Het vliegveld van Hannover krijgt er wel een heel guitig aangeklede Volkswagen Up bij. De kleine kanariegele Duitser zal er worden ingezet als Follow Me-auto.

Volkswagen levert niet zomaar een Up af bij het vliegveld in Hannover, maar de geheel elektrische e-load Up die vorig jaar schitterde op de IAA in Frankfurt. De opvallende gele jas van de kleine Duitser is voor de gelegenheid voorzien van zwarte blokken. De e-load beschikt door onder meer het ontbreken van een achterbank over een bagageruimte van zo'n 1.000 liter.

Opvallend genoeg zal de e-load Up niet worden ingezet als klein bestelwagentje. Nee, dit promotiemodel krijgt de dankbare taak op zich om vliegtuigen na de landing naar hun 'parkeervak' te begeleiden. We hebben al even met een minder opvallende e-load Up kunnen rijden, hoe dat is bevallen lees je hier.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (41)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.