Gelekt: BMW 4-serie Cabrio
De beelden doken op in een catalogus met accessoires voor de 4-serie. Zodoende zien we een fietsenrek, diverse soorten wielen en alternatieve interieurbekleding.
Net als de huidige 3-serie Cabrio E93, de voorganger van de 4-serie Cabrio, heeft de auto een stalen klapdak en dus geen stoffen kap. Dit zorgt voor een meer coupé-achtig uiterlijk in gesloten toestand, maar ook voor extra gewicht.
We verwachten hetzelfde motorenaanbod als in de 4-serie Coupé. Dat betekent een 420i met 184 pk, een 428i met 245 pk en een 435i met 306 pk. Bij de diesels is er keuze uit een 420d (184 pk), 430d (258 pk) en een 435d (313 pk). Uiteraard komt er later ook een M4 Cabrio.
We verwachten dat BMW de 4-serie Cabrio op de LA Auto Show onthult. Die vindt eind november plaats. Het showroomdebuut moet dan begin 2014 plaatsvinden.