Autonieuws  |  292 km/h in een Aston Martin: ruim 2,5 jaar straf

Aston Martin V12 Vantage Carbon Black Edition
5 oktober 2012  |  11:39  |  Tekst:

Een zakenman die bijna 300 km/h op een Belgische autosnelweg reed, is een rijverbod van twee jaar en acht maanden opgelegd.

Hij kreeg ook een boete van 4.400 euro. De man kreeg een rijverbod van vijf jaar, waarvan 2,5 jaar voorwaardelijk. Dat meldden Vlaamse media vandaag. De 47-jarige snelheidsduivel bereikte vorig jaar op de E17 tussen Antwerpen en Gent een snelheid van 292 km/h in zijn Aston Martin V12 Vantage Carbon Black. Een 16-jarige passagier filmde de rit en plaatste de opname op de internetsite Youtube. Op basis van deze beelden werd de bestuurder veroordeeld. De 48-jarige bestuurder werd ook gestraft met twee maanden rijontzegging omdat zijn autoverzekering niet in orde was. 

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep