Skoda Yeti 1.2 TSI Tour (2011)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Yeti 1.2 TSI Tour |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2011 |
Jaar van aanschaf | 2011 |
KM-stand bij aanschaf | 38 km |
KM-stand laatst | 270 km |
Kleur in de straat!
- 270 km
Sinds zaterdag is er kleur in onze straat, tussen al dat grijze lease-blik: onze splinternieuwe knalrode Skoda Yeti 1.2 is nu onze nieuwe auto. Afgelopen zaterdag de oude Peugeot 806 verruild voor dit wonder op wielen bij de klantgerichte Skoda-dealer in Spijkenisse. Op de foto de verkoper de heer Westhoff en mijn vader (bouwjaar 1924)die de kar onthullen. Gelukkig dat vrouwen ook nog iets te zeggen hebben in de autowereld. Geel leek ons ook leuk, maar rood met die zwarte accenten is toch echt mooi. Bedankt Hanneke. En het ontwerp van die Yeti is ook zo mooi. Terughoudend en mooi functioneel afgerond. Niet te opdringerig zoals zo'n Hyundai IX-huppelepup of die Nissan met die onuitspreekbare Q-naam... Of wat Peugeot ook tegenwoordig maakt. Ik vind het allemaal niks.
Ben er direct uit de garage naar het mooie Haamstede geweest. Daar scheen de zon. Hij rijdt prima, trekt goed weg als dat nodig is en is ook heel stil bij normaal gebruik. Zes versnellingen is even wennen, maar ik zie de voordelen er al van. En ik sta verbaasd van alle snufjes aan boord. Nu maar hopen dat dat allemaal blijft werken, want dat was bij de Peugeot de laatste jaren een ramp.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.