Autonieuws  |  Weer meer Verso

Toyota Verso (foto: Hanjo van Heiningen)
30 mei 2008  |  11:55  |  Tekst:  |  Foto's: Hanjo van Heiningen

Hee, daar hebben we de Verso weer! De ingenieurs van Toyota zijn de laatste tijd flink wat testrondjes aan het draaien met de mpv, dus het is onvermijdelijk dat de auto dan voor de lens van onze spionagefotograaf verschijnt. Zodoende hebben we weer een vers setje foto’s voor u.

Toyota is niet bepaald scheutig met informatie over nieuwe modellen. Dat gold al in april, toen we voor het eerst spionagefoto’s lieten zien, en daar is helaas nog geen verandering in gekomen. Dit heeft te maken met het beleid van het Toyota hoofdkwartier, dat vooraf niets over nieuwe modellen wenst prijs te geven.
Wat we wél weten, is dat de auto veel techniek zal delen met de Auris. Zo zullen we waarschijnlijk grotendeels dezelfde viercilinder benzine- en dieselmotoren in de Verso aantreffen. Voor zover de camouflage dat toelaat, kunnen we zien dat het uiterlijk meer neigt naar dat van de nieuwe generatie Avensis. Die komt net als de Verso in de eerste helft van 2009 op de markt.
De huidige Verso is alweer sinds 2004 op de markt. Tot de facelift 2007 heette de auto nog Corolla Verso, maar die lange naam was overbodig geworden toen het kleine broertje Yaris Verso in 2006 uit productie ging. De nieuwe Verso wordt waarschijnlijk een zevenzitter.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK TRIOTEST

Opel Meriva 1.4 - Subaru Trezia 1.3 - Toyota Verso S 1.3 VVT-I Dynamic
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep